Перейти до змісту

Де зараз ставлять відмітку про реєстрацію?


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна - викрали в мене паспорт, відповідно, зробив новий. Подав всі документи, в тому числі і будинкову книгу. В новий паспорт вписали все, окрім штампа з пропискою. Сказали що вони такого не ставлять. А хто тоді ставить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В паспортном столе возле 21 школы, ну или в твоем жеке. Они сами подают документы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз прпискою хаймається блін забув як називається. кароче на ВОлі біля дяді піци. Там де на субсидію здають. а згадав департамент соц політики ніби так. Береш будинкову паспорт платиш вроді було 0,85 грн (а послуги банку від 3грн) і за тиждень вроді вписують. так принймі було місяці 3 тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О. ДЯкую за наводку. Сьогодні сходжу туди.

Можна поетапно що і куди здавали? Буду вдячний)

Ви про новий паспорт?

Написав в міліцію заяву про викрадення, взяв в них виписку, що заяву прийняли. З випискою, будинковою, свідоцтвом про шлюб, свідоцтвом про народження дитини, своїм свідоцтвом про народження пішов в паспортний. Там написав заяву, здав всі ці документи і за десь місяць часу отримав новий паспорт. Но в нього не вписали прописку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В паспортном столе возле 21 школы, ну или в твоем жеке. Они сами подают документы.

По перше тобі треба в ЦНАП на вул.Л.Українки, я там прописку дружині ставив. біля 21 школи оголошення шо з якогось числа всі операції в ЦНАПі, а по друге зайди ще в мене відмітишся.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...