Перейти до змісту

Порекомендуйте майстра по встановленню бойлера


Jaguar-35769

Рекомендовані повідомлення

Допишу тут ще і своє схоже питання: потрібен майстер, що не лише встановить бойлер, а й зробить підставку-кріплення під нього.

Маю наступну проблему... Бойлер буде ставитись один на ванну і туалет. В туалеті кріпитиметься на стіні в чверть цеглини, будинок робився в кінці 80-х, тому кладка не дуже. 30-літровий ставити для мене це замало, 50-літрового така стіна може не витримати (50 кг вода +17-18 кг сам бойлер). Знайомі підказали зробити під такий бойлер металеву підставку, щоб вага бойлер не йшла вся на стіну, а підтримувалась знизу такою підставкою. Бойлер буде кріпитись над унітазом, відстань між самим унітазом і стіною невелика.

Тому потрібна людина, яка зможе це все зробити і встановити.

Якщо будуть ще якісь інші пропозиції по вирішенню проблеми - з радістю вислухаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допишу тут ще і своє схоже питання: потрібен майстер, що не лише встановить бойлер, а й зробить підставку-кріплення під нього.

Маю наступну проблему... Бойлер буде ставитись один на ванну і туалет. В туалеті кріпитиметься на стіні в чверть цеглини, будинок робився в кінці 80-х, тому кладка не дуже. 30-літровий ставити для мене це замало, 50-літрового така стіна може не витримати (50 кг вода +17-18 кг сам бойлер). Знайомі підказали зробити під такий бойлер металеву підставку, щоб вага бойлер не йшла вся на стіну, а підтримувалась знизу такою підставкою. Бойлер буде кріпитись над унітазом, відстань між самим унітазом і стіною невелика.

Тому потрібна людина, яка зможе це все зробити і встановити.

Якщо будуть ще якісь інші пропозиції по вирішенню проблеми - з радістю вислухаю...

Мій будинок також здавався в 1988-1989 роках. Кріпив я свій бойлер (50л.) на перестінок між ванною і туалетом, ця стіна також має товщину 1/4 цегли. Але штукатурка хороша, витримає і 80 л. Бойлер встановлений в ванній, робив наскрізні отвори і в туалеті ставив великі шайби під гайки. Потім це все заштукатурив.

Попробуйте передзвоніть Сергію, можливо, щось запропонує. Мені він значно спростив саме підключення бойлера, від того що я сам зразу планував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка приблизна вартість буде роботи,там до його треба ще щось докупляти?Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще взагалі нічого немає. Потрібно, щоб майтер оцінив роботу і дав по можливості свої рекомендації, щодо вибору самого бойлера та необхідних комплектуючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить питання,на сьогодні на скільки буде дешевше гаряча вода від бойлера ніж так за куб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання,на сьогодні на скільки буде дешевше гаряча вода від бойлера ніж так за куб?

Сьогодні раза в два дешевше, можливо і більше. Піднімуть вартість електроенергії, ця різниця зменшиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...