Перейти до змісту

Перший заступник генпрокурора відкрив кримінальне провадження проти заступника генпрокурора


foma144

Рекомендовані повідомлення

Єгор Соболєв і Люшко з трибуни ВР закликали Гройсмана викликати в зал Шокіна ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якаст фігня малята. Хто сь (наєм і лещенко) заманділись чи що.

Тільки що порох в присутності шокіна і Сакварелідзе підписав Закон про зміни до Закону «Про прокуратуру»

Якби був такий замєс як писалось то шокін би мав глотку гризти свому "опононенту" прямо при порохові

CJ4mIHuWcAA9a25.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наїзд був, тупе бикування, але воно не проканало очевидно і старі щурі вирішили прикинутись шлангами. В Одесі Міхо нагнув дочинько шокіна, яка очевидно була смотрящою до приходу Міхо за прокураторою. Дочінько пішло в декрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Президент заявив про повну підтримку очищення Прокуратури від корупції Віктором Шокіним та Давидом Сакварелідзе"

P.S. Знову і вашим і нашим ... Він ще досі не зрозумів, що довго всидіти на двох стільцях одночасно ще нікому не вдалося ...

Karl Volokh 3 год · Kyiv

Президент решил, что и сегодня ему достаточно будет выступить в роли миротворца. Он вызвал Шокина и велел ему "не делать глупости", после чего и новое дело против молодых прокуроров закрыли. Боюсь, Петр Алексеевич, что сегодня уже этого никак не достаточно. Шокин уже совершенно явно обозначил себя на стороне зла, и ожидать от этого человека эффективной борьбы с преступностью и коррупцией (что является главным национальным приоритетом сегодня), общество никак не может, какие бы пиар-акции, типа обыска у судейских, он тут нам не устраивал.

В ВР уже сотня депутатов подписались за отставку Шокина. Думаю, мы этим вечером легко можем довести их число до необходимого минимума в 150 голосов (для внесения постановления в зал). Всего-то и нужно, чтобы каждый из нас не поленился - зашел на страницы нескольких десятков нардепов из НФ и БПП с наказом "Віддай голос за відставку Шокіна - або забудь про мій".

И вы увидите - мы влияем на судьбу страны.

Ну, и не забываем шерить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прозорий натяк на Давіда?! :huh: Чи готується до відставки?

Шокін заявляє, що його можуть фізично знищити

Генпрокурор Віктор Шокін підозрює, що його можуть фізично знищити.

Про це він сказав на брифінгу, коментуючи інформацію про погіршення його здоров'я.

"За час мого перебування на посаді я жодного дня не був на лікарняному. Але маю обґрунтовані підозри стверджувати, що проти мене готуються провокації, в тому числі щодо завдання шкоди моєму здоров'ю", - сказав він.

Шокін наголосив, що оскільки на своїй посаді займається різними корупційними оборудками, заважаючи зокрема незаконному видобутку бурштину та піску.

"Саме тому що я проводжу антикорупційну діяльність, маю підозри, що існують плани знищити мене фізично", - сказав він.

За словами Генпрокурора, він вже доповів з цього приводу президенту Петру Порошенку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...