Перейти до змісту

Куплю велосипед в розстрочку


bora_1994

Рекомендовані повідомлення

Куплю вел в розстрочку. Придбати в сіті байку, на велозоні або на звязківців на даний момент не маю можливості, так як їсти щось теж треба :0162: . Так ось, потрібен хардтейл, 26 колесо, дискові гальма, бажано гідравліка. Одним словом, щось толкове. Заробляю достатньо (4000+), порядність та своєчасну оплату гарантую. Пропозиції - в коменти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ось, потрібен хардтейл, 26 колесо, дискові гальма, бажано гідравліка. Одним словом, щось толкове. Заробляю достатньо (4000+), порядність та своєчасну оплату гарантую. Пропозиції - в коменти)

я ось не розумію, як при таких заробітках купляти вел ціною в 2-хмісячних заробіток в рострочку? чи харчуєтесь виключно бутерами з ікрою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би так пояснити... Всю ЗП тільки на себе я не витрачаю. В мене є батьки, які в свій час дали мені все, чого я потребував. Зараз я стараюся по можливості фінансово підтримувати їх, так як в теперішній ситуації вони дійсно відчувають у цьому потребу. Ось саме тому хочеться заплатити частинами, можливо навіть трошки більше від вартості, але не просидіти весь сезон в інеті, або в барі за бокалом пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порядність та своєчасну оплату гарантую

гарантуєш чим?

купи в сітібайку в кредит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіті байк тільки за готівку. А на рахунок гарантій - як треба, то розписку напишу, нотаріально завірю і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в банк звертатись не пробував? Зазвичай з кредитами і розстрочками до них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який зиск якомусь доброму самаритянину форумчанину "позичати" незнайомій людині гроші?

Чому ТС не може допомогти підписати банку договір з веломагазином на кредитування?

Як на мене, то тема м'яка, тепла і не гарно пахне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, дякую, тему можна закривати. Вибрав вел на велозоні, найближчим часом буду брати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...