Перейти до змісту

HP iPAQ 51 vs Nokia 6120


Рекомендовані повідомлення

HP iPAQ 514 vs Nokia 6120

Думаю купити один з цих девайсів, не можу вирішити, який з них вибрати. Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав би 6120, вона круче цього HP iPAQ 51(єдинині + дисплей сенсорний, і батарея 1100 мАч), БЕРИ НЕПОЖАЛІЄШ вона :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і проц швидший...

Я дивився на ( http://www.rozetka.com.ua/ru/products/desc...4802/index.html ) і там писало що в HP iPAQ 514 проц 200Mhz, а Nokia 6120 369 Mhz ( http://www.rozetka.com.ua/ru/products/desc...4426/index.html )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мое ИМХАстое ИМХО такое. Если уж брать чтото на ВМ, то уже с тачскрином и >400 мгц. А эта нокия за свои деньги - очень хорошая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдинині + дисплей сенсорний
Якраз в 514 дисплей і не сенсорний. Там операційна система Windows Mobile 6.0 Standard (аналог Windows Mobile 2003/5.0 Smartphone Edition), яка на відміну від Windows Mobile 6.0 Professional (аналог Windows Mobile 2003/5.0 Phone Edition) роботу з тачскріном не підтримує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мое ИМХАстое ИМХО такое. Если уж брать чтото на ВМ, то уже с тачскрином и >400 мгц. А эта нокия за свои деньги - очень хорошая.

да да да )) http://www.rozetka.com.ua/ru/products/deta...5852/index.html :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11

Зайди в "Евросеть" що в фуршеті, потрогай його руцями

ЗІ моє ІМХО - екран супер, в користування повне ге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11

Зайди в "Евросеть" що в фуршеті, потрогай його руцями

ЗІ моє ІМХО - екран супер, в користування повне ге.

що його трогати , я вже тиждень як його трогаю )) все там нормально, головне не зовсім криві руки і нормальний форум по девайсу в допомогу, доречі цікаво ,скільки він там коштує ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, использую 6120 уже 1.5 месяца, доволен шо слон, маленький, удобный, камера не плохая, быстро соображает.. говорить можно долго, вообщем я своё мнение высказал....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, использую 6120 уже 1.5 месяца, доволен шо слон, маленький, удобный, камера не плохая, быстро соображает.. говорить можно долго, вообщем я своё мнение высказал....

напевно собі теж на днях хапну. Пропонують за 270 неор і за 285 ор. Думаю краще взяти сертифіковану, там гарантія хоч якась буде...

HP коштує трошки дешевше - десь 240-260...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, обязательно бери сертифицированный, проблем с сервисом не будет. Хотя какой сервис, я вот пользуюсь, и в аське днями сижу, и музыку слушаю по 2 часа в день, и хоть бы раз глюкнул :-) Пашет шо вол :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хапнув собі сабж. Телефон хороший. 2 недоліки насьогодні виявив - сильно пацається корпус, не дуже якісно грає + трохи тихо. А так телефон супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На счет корпуса, я лично не считаю что это недостаток, салфеточкой протер и пачкай дальше :-) Играет как по мне качественно и громкость нормальная, это ж не 6270 или не 6233, где 2 динамика :-)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед цим юзав Benq-Siemens EF81, там один динамік, але грав повєсєлєй. Цей грає голосно стандартні мелодії, а музони тихіше і якість не дуже... А на рахунок того, що тел вимазується - його тільки візьмеш в руки, він відразу запацаний стає. Тобто витирати треба постійно і тримати за краї. Було б краще якби зробили його з такої пластмаси як з боків. Поверхня глянцева і на ній все дуже видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед цим юзав Benq-Siemens EF81, там один динамік, але грав повєсєлєй. Цей грає голосно стандартні мелодії, а музони тихіше і якість не дуже... А на рахунок того, що тел вимазується - його тільки візьмеш в руки, він відразу запацаний стає. Тобто витирати треба постійно і тримати за краї. Було б краще якби зробили його з такої пластмаси як з боків. Поверхня глянцева і на ній все дуже видно.

ИМХО, я его брал потому что он удачный смарт, а все остальное мне не важно :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прошився на 4.21, перед тим була версія 3.83.

Список (офіційний) змін в прошивці:

- Усовершенствование телефонной книги

- Усовершенствование локализации

- Усовершенствование функциональности браузера

- Усовершенствование стека HSDPA

- Общее усовершенствование Java

- Обновленный список операторов

Помітив, що телефон почав швидше працювати, при зйомці камерою менше синього і зеленого і трохи краща якість зображення. Жаль що прошивка недоступна через Nokia Software Update, її прибрали звідти на початку року, бо в людей були проблеми з оновленням прошивки через інтернет, прийшлось нести знайомому шити на Феніксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну?... І про який там апарат є більше, ніж про 6120? Інші апарати згадуються в основному в якості порівняння. Спеціально подивився -- в топіку сполучення цифр "6120" згадується 14 разів, якщо не рахувати цитати і назву топіка. Який апарат там згадується ще стільки ж? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняння мене вже не цікавлять, я придбав цей апарат. Тепер цікавить, чим його покращити... Софту різного напхав, ігр, музонів, картинок. Що б ще йому зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді тобі потрібна тема не по 6120, а по Symbian OS 9.X (або по S60 3rd edition) -- так більше шансів взнати щось новеньке. Смартів 6120 не так вже й багато, а смартів на тій же операційній системі і навіть на тій же апаратній платформі (Freescale) -- набагато більше. Самий правильний варіант -- звернутись до форумів на спеціалізованих сайтах -- www.dimonvideo.ru, www.allnokia.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нарадувався я 6120. Грає він так противно, що аж бісить. При максимальному звуці жахливі спотворення, ті настройки аудіо, що є - до одного місця. І задовбали задні кришки - верхня і нижня, шатаються шо п-ц. Як можна клепати такий шіт і брати за нього такі гроші... Краще б взяв N73... Невже важко зробити корпус з пластмаси, яка б не пацалась (як навіть в дешевому 2630), не шатались кришки і зробити нормальний звук (перед цим мав Benq EF81 i SE W300i, не скажу що супер вони грали, але на порядок краще). Телефон звичайно маэ багато переваг, але ці недоліки досить суттєві. За такі гроші як він коштував (300$), їх могло б і не бути...

І ще одна херня - сертифікація програм. Сертифікати перестали видавати. Дебілізм придумали конкретний.

Може кришки шатаються через те, це що сертифіковані тели і зібрані в Угорщині? Може варто було взяти який сірий, але маде ін германі або фінланд?

До речі, тут пишуть петицію Нокії на рахунок двох суттєвих глюків тела - http://www.gopetition.com/petitions/nokia-...1-problems.html

В мене було декілька разів, що зранку беру телефон в руки, а в ньому темний екран. Працює, але не показує, поки не перезагрузиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...