Перейти до змісту

Nokia 6120 Classic


Рекомендовані повідомлення

Я давно вже бачив на вітринах цей апарат, але якось не дуже звертав на нього увагу. Але вчора мені на очі попався непоганий обзорчик. І тепер я думаю -- а чи не поміняти свій Е50 на цей 6120, поки чекаю виходу N82 або хоча б появи в продажі N95 8Gb?

Основні переваги -- набагато більша швидкодія, роз'єми MiniUSB для даних та MiniJack для аудіо (PopPort в Е50 мене вже просто дістав!), трішки більший дисплей, ОС з Feature Pack 1 і чуть-чуть краща камера.

З недоліків -- маркий глянцевий пластик, зручність клавіатури поки під сумнівом, треба піти поклацати в магазинах, менше вбудованої пам'яті і відсутність клавіші для редагування тексту ("олівець", її функції перекладені на клавішу #).

Також в Е50 дуже подобається окрема клавіша для виклику телефонної книжки на боковій поверхні смарта.

От і думаю -- варто чи ні?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходят слухи про Е51. Девайс с ваем. Ждемс :( А пока юзаю Е65, зачотный :(

6120 видал, но даже не брал в руки, дизайн типа 3110с, непонравился.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е65 мені подобається всім, крім старої платформи і лишніх кнопок на морді, які не можна переназначити. Ну і знову таки -- PopPort... не наш вибір, одним словом.

А Е51 на фотках я бачив -- по дизайну дуже схожий якраз на 6120

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок пластика -- то він маркий.. да ... в мене вон тоже... просто руки потіють і т.д. але витерти завжди можна :(

а так телефончик той шо ти думаєш брати чи ні мені сподобався :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже власник Е50, телефон норм і не думаю поки міняти!

А чи міняти його на 6120 думаю неварто, почекай виходу чогось кращого наприклад того самого Е51.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А я сьогодні все-ж взяв собі Nokia 6120 Classic. Поки апарат подобається. НАБАГАТО швидший, ніж E50, кнопки зручніші, роз'єми людські -- MiniUSB для даних/синхронізації і MiniJack для аудіо (правда 2.5 мм, а не 3.5). Апарат дуже маленький як для смартфона -- набагато нижчий ніж Е50, хоча трішки ширший. По товщині приблизно такий же. Е50 варто було поміняти хоча б через швидкодію, роз'єми і SymbianOS 9.2 зі всіма її перевагами (автоблокування клавіатури, можливість встановлення багатьох будильників, в т.ч. з повторами, зручніші настройки і більша швидкодія). Додатковий бонус -- трішки краща камера.

Недоліки:

Корпус -- друг криміналіста. На ньому лишаються відбитки і розводи, постійно потрібно протирати щоб був охайний вигляд.

Батарея -- BL-5B, трішки маленька як для смарта. Компенсується це тим, що дисплей повнісю виключається в режимі очікування.

Вцілому -- перехідна модель між E50 i E51. Єдина незручність після Е50 -- відсутність клавіші швидкого доступу до телефонної книги, але це справа звички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, і я теж його мацав недавно на базарі...

Плам, в тебе який? чорний чи сірий?

сікоко батарея тримає в нормальних нагрузках? як звук МР3? бо слухав тільки стандартні ААС....

за скільки взяв? (якшо не секрет)

І якшо не важко буде, зроби декілька знімків...

Подумую міняти застарілого уродця Гнусмасішку Д720 на цей апаратєц....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, сорі, фоткі можеш не робити... не глянув по ссилці на статтю....

ще ось одне питаннячко... не пробував ти ще поставити прогу, яка використовує вспалах як ліхтарик? бо в мене на гнусмасішці така була... дуже часто виручала... впринципі саме через наявність перевага надалась тому смартику...

тепер хоцца саме цього... при його ціні та ше плюс й наявність в ньому вспалаху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корпус в мене чорний. Взяв приблизно за 300 баксів. Точно не пам'ятаю, бо брав кілька речей одночасно і точну ціну на кожну річ не запам'ятав.

Батарея тримає до двох діб, якщо апарат не ґвалтувати. Дуже швидко сідає, якщо лишити в "фоні" якусь ігрушку, тобто не закрити, а просто звернути. Звук ніби непоганий. Але звісно, після N95 та 6290 з їх стерео-динаміками без навушників слухати не хочеться нічого :)

Блутус-гарнітура не сильно висаджує батарею, я не помітив щоб її використання критично сказалось на терміні роботи смарта від однієї зарядки.

Програму для використання спалаху замість ліхтаря ще не ставив, потрібно буде спробувати. Пам'ятаю що колись ставив на N95, то ефект був не зовсім очікуваним -- спалах світив червоним світлодіодом замість білого. В 6120 навіть не знаю чи червоний є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, а як себе показала 6290? порівняно з 6120?

6120 набагато компактніший. А взагалі вони практично ідентичні, за винятком стерео-динаміків і більш ємкої батареї в 6290. Ну і кількість пам'яті я не порівнював. В 6290 (як і в N71, N76 і інших смартах-розкладушках) не можна (навіть за допомогою сторонніх програм) поставити фото на весь зовнішній дисплей при вхідному дзвінку. 6290 важко розкрити однією рукою, а за кермом це буває критично. Як на мене, при схожій ціні 6120 цікавіша покупка. Але це на любителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кручу САБЖ. По скорости по сравнению с моим Е65 - ракета. Правда кнопки под дисплеем мелковаты и неочень удобны, но думаю дело привычки. Первая мысль - куплю :) Но всетаки переборол и заставляю себя ждать Е51.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, кілька днів тому надибав на цікаву особливість, яка добавляє ще один жирний плюс на користь 6120 -- це перший який я бачу смарт від Nokia, в якому стандартними засобами можна призначити відео на вхідний дзвінок, причому відео займає приблизно 2/3 дисплея при дзвінку. Такої функції немає ні в N95, ні в N76, ні в 6290, ні в E90 (останній сьогодні крутив в руках в Yarchik'а, сподобався), хоча вони побудовані на тій же версії ОС що і 6120 Classic.

Нажаль фото на дзвінок так і лишилось маленькою "мініатюрою" в нижньому правому куточку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продолжаю крутить САБЖ........ Сдерживатся все труднее.....Оченно понравился..... Даже отсутствие вайфая уже не сильно смущает ;)

ЗЫ Может комунить Е65 нада ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дня покупки я наговорив по цьому телефону більше ніж 18 годин і ще набагато більше годин провів використовуючи інші його функції. До девайса зауважень практично немає! Єдине, до чого так і не зміг звикнути на 100% -- блок навігаційних і софт-клавіш. Дуже вже клавіші дрібненькі, і майже плоскі. Наосліп важко в них попадати, особливо зпросоня будильник виключити важко ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особливо зпросоня будильник виключити важко :)

Так этож хорошо :) Тогда точно проснешься. Хотя у меня в качестве будильника 1112 под подушкой :)

ЗЫ Завтра забираю. И буду ждать Е51 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взял сегодня утром. Чиркну несколько строчек про САБЖ.

После Е65 и Е50 непривычный блок клавиш под дисплеем. Непривычно отсутствие карандашика. Мелкий <_< Маркий :) Думаю задняя сторона будет покрыватся миницарапинами. После Е65 и Е50 радует скорость работы, автоблокировка кнопок, радио, USB-порт, разъем на наушники, "кипятковая" замена карт памяти. Вспышка как приятная мелочь :unsure:.

В общем, ИМХО, за свои деньги - отличный смарт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка- клавіші ну дуже незручні, подібні до 6300. Кого клавіатура влаштовує- можна сміливо брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав тут в пості #6:

Вцілому -- перехідна модель між E50 i E51
. Так воно і є. До того ж досить таки вдала перехідна модель. А не дуже зручна клавіатура, думаю, була зроблена спеціально, щоб в людей був стимул від цього апарата відмовитись в майбутньому і не створювати конкуренцію E51, якщо комусь не потрібен WiFi. Маркетинг, будь він неладний...

Хоча я, швидше за все, візьму не E51, а N95 8Gb -- дуже вже я скучаю за своїм N95...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Покрутив в руках цей апарат. Трохи розчарувався.

Сподобалися невеликі розміри, вага. Телефончик досить жвавий. Якщо порівняти з N70 - просто самольот :-) Якісний дисплей. Хоча на 6300 такий самий, так що відносити це до переваг даної моделі не варто.

Не сподобався маркий пластик корпуса :-( Дуже не сподобався. Якщо до клавіатури ще можна звикнути, то від плям на корпусі нікуди не дінешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от помітив, що в мене в 6120 корус почав менше вимазуватись відбитками пальців. Я не знаю з чим це пов'язано. Можливо я просто звик і почав менше їх помічати, а можливо корпус вкрився мікро-подряпинками, зарахунок чого на поверхні не так видно відбитки і плями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісний дисплей. Хоча на 6300 такий самий, так що відносити це до переваг даної моделі не варто.
а ти порівняй функціональність 6120 і 6300 за приблизно однакову вартість, і дисплей 6120 за ті гроші відразу стане жирним плюсом на користь цього апарата
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...