Перейти до змісту

проблеми із задньою втулкою


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт

кажу зразу я у цьому всьому новачок парошу не кидатисмь якшо шось не так пишу

маю ось таку задню втулку shimano fh m475 viam

проїжаю десь 10 - 15 км час від часу якісь щелчки стук у втулці

потім з'являється спочатку люфт в колесі

а потім зажимає конуса і колесо не крутиться

був у майстерні декілька разів так і не виправили

механік сказав відкручується барабан і зажимає конуса

чи можна якось це відремонтувати ?

наприклад закрутити барабан на різьбовий герметик?

чи замінити барабан?

чи потрібна заміна всієї втулки?

post-21347-0-80495300-1434562443_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то кажешна лише підозрюю, але по вашим симптомам підходить лише один діагноз: у вас неправильно зібрана втулка, потрібно розвернути вісь навпаки. поїдьте до механіка хай розверне вісь у втулці.

Якщо я правий і все "вилікується" то дайте знати, для цікавості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант можливо є солідні раковини на конусах, від неправельного регулювання під час руху у цих місцях шарики створюють вібрацію яка розпускає не сильно зафіксований конус. Ще варіант завжди підтягують лівий конус а зі сторони барабана ліньки зняти касету чи тріщотку і перевірити чи норм затягнутий от і наслідок постійної проблеми. Якщо потрібна допомога, велком в пп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то кажешна лише підозрюю, але по вашим симптомам підходить лише один діагноз: у вас неправильно зібрана втулка, потрібно розвернути вісь навпаки. поїдьте до механіка хай розверне вісь у втулці.

Якщо я правий і все "вилікується" то дайте знати, для цікавості :)

окей спробую відпишусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант можливо є солідні раковини на конусах, від неправельного регулювання під час руху у цих місцях шарики створюють вібрацію яка розпускає не сильно зафіксований конус. Ще варіант завжди підтягують лівий конус а зі сторони барабана ліньки зняти касету чи тріщотку і перевірити чи норм затягнутий от і наслідок постійної проблеми. Якщо потрібна допомога, велком в пп!

ремонтував один і той самий механік 3 рази

касету ніби знімав

казав причана сповзає барабан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під барабаном встановлена дистанційна шайба-прокладка, мо її згубили при переборці тоді можливо і зажимає барабан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а куди краще порадите звернутись

до яких механіків?

велозона на старому ринку

велозона на московській

чи на франка біля хлібзавода там ще шось є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще я спитаю що не створювати тему

в мене є маленікій люфт в задній втулці,але він мені зовсім не заважав і не заважає досі,але появилось якесь скрипіння,ще це може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще я спитаю що не створювати тему

в мене є маленікій люфт в задній втулці,але він мені зовсім не заважав і не заважає досі,але появилось якесь скрипіння,ще це може бути?

Пи...ь крадеться непомітно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще я спитаю що не створювати тему

в мене є маленікій люфт в задній втулці,але він мені зовсім не заважав і не заважає досі,але появилось якесь скрипіння,ще це може бути?

Через люфт може початись ізнос, треба підтягнути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще я спитаю що не створювати тему

в мене є маленікій люфт в задній втулці,але він мені зовсім не заважав і не заважає досі,але появилось якесь скрипіння,ще це може бути?

Через люфт може початись ізнос, треба підтягнути!

Попередньо очистивши від стружки, більш ніж впевнений що вона є і замінити змазку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередньо очистивши від стружки, більш ніж впевнений що вона є і замінити змазку

По тексту не зрозумієш, треба дивитись вел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може справа не в механіку? І втулку насправді треба міняти, чи хоча б барабан? Чого всі однозначно вирішили, що механік не справився? Скажіть, хто вам ремонтував? Майстер, чи аматор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там ситуація такого роду: з часом по трохи відпускався барабан, на який уваги не звертали, бо подумати не могли( напевно я теж) а грішили на конуси. Многогранник, який тримає барабан мав не то шайбу не то стінки для фіксування барабана, які з часом набирали форму конуса від шариків І коли шарики протерли стінки, барабан почав більше відпускатися до того що шарики попровалювалися між кантом многограника і чашкою конуса. Так, без раковин на конусах не обійшлося. Цікаво одне, чому він взагалі почав відпускатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...