Перейти до змісту

Інкременують проїзд на червоне світло


reuse

Рекомендовані повідомлення

Коротко: Склали протокол про проїзд на червоне світло світлофора. Я не погодився. І розпрощалися.

Здається, що варто готуватися до поїздки до суду. Буде боротьба, чи банально захочуть відібрати посвідчення?

Більш детально: Виїзджав на вул. Володимирську від КХП (Омеляники), повертаючи праворуч. Стоїть знак "уступи дорогу". Пропустив всіх водіїв, що рухалися по вул. Володимирській в напрямку центра. З вімкнутим показчиком правого повороту розпочав маневр (відповідно швидкість руху була не більшою 10-20 км/год). Якщо знаєте, там перед зупинкою є два світлофори (злівого боку проїзджої частини та справого). Коли я проїхав світлофор, котрий був з правого боку проїзджої частини, тобто мій ТЗ знаходився на пішоходному переході - на лівому світлофорі загорівся жовтий сигнал світлофору. Відповідно я продовжив рух.

Через 100 метрів мене зупинив інспектор ДАІ. Представився. На моє запитання про причину зупинки повідомив, що "робота така, зупиняти, перевіряти документи". Я надав документи. Ну тут відповідно:

- Ви проїхали на червоний сигнал світлофору.

- Ні, я проїхав, коли був ще жовтий.

- Перед Вами проїхало ще двоє, але їх я не зупиняв, щоб не прирікатися, а Вас зупинив, бо Ви проїхали на червоний. Крім того, там знак "стоп" - Ви мусили зупинитися.

- Де там "стоп"? Я зараз сходжу і гляну.

Пішов подивився. Стоп є, але то не STOP, а СТОП на білому фоні, котрий вказує де зупинитися, якщо горить заборонюючий знак світлофору.

- А ви знаєте, що цей стоп значить? - спитав я у інспектора, коли прийшов.

- Знаю.

- І що?

- А Ви що не знаєте? - сміється інспектор.

- У вас же ж питаю!

- Ви повинні зупинитися перед цим знаком, якщо горить червоний сигнал світлофора.

- Правильно, але ж я проїхав не на червоний!

- На червоний.

- Ні!

- На червоний.

- Ой, пишіть що хочете!

Я сів у своє авто - інспектор писав. Хвилин десять. Не йдуть, не несуть.

Я пішов до них:

- Ну що, написали?

- Так підписуйте!

В протоколі: Водій, траля-ля, авто траля-ля держ номер траля-ля рухаючись по вул. Володимирській о 16:45 проїхав на червоне світло світлофора. Стаття 122 ч. 1. Свідки, потерпілі - прочерки.

Ну я відповідно:

- Що, вилучити посвідчення хочете?

- Ось 122 стаття, ч. 1 - проїзд на червоне світло - штраф 17-34, суд.

- Ага, і що? - посміхаючись.

- Пишіть, згоден і "прошу обмежитись усним попередженням".

- Нефіга. Не згоден.

Так і написав.

Повернули посвідчення. Побажали щасливої дороги.

Які думки? Хто що порадить?

Єдине, про що жалкую, що не описав в протолі всього, як тут. Лише "не згоден".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да чё ты переживаешь! Ну в худшем случае получишь штраф, а в лучшем кинут тебе повестку в суд в почтовый ящик, как это делается у нас, в итоге рвёшь её и выкидываешь наФих. Ну а если всё таки решишься пойти на суд, то стой на своём что мол не ехал на крассный и всё тут. Инспектор который тебя остановил 100% не явится на заседание суда, а соответственно суд перенесут. Он не я вится и второй раз 100%. А на третий раз всё решается в твою пользу ;) У нас ведь законы черезжопные. Протоколов настрочить это пАжалуста, а вот потом с каждым нарушившим да с понятыми на суд ХРЕН прийдут. А ведь должны по закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та щось всі кругом лякають, що за нефіг права забирають і т.п.

Крім того, свідків у мене немає. В авто я був один. Їх двоє. Спробуй їм доведи.

Інспектори приходять в суд - перевірено. Правда то було ДТП оформлене. На мене наїхали (підрізали, обганяючи мене, перетнувши подвійну суцільну) і хотіли ще й винним зробити. Ну це інша історія (відвоював я себе).

Хм... доречі, я не пригадую, щоб інспектор питав мою домашню адресу. Лише запитав де працюю і на якій посаді. І місце народження - м. Луцьк.

Цікаво чи прийде повістка... Зважаючи на те, що я прописався і живу по іншій адресі менше року.

Ще питання: яким чином здійснюється вилучення посвідчення? Ну ясно, якщо тягнуть в суд і не віддають. А якщо суд постановив, а звинувачуваний не був там. Будуть шукати, чи як? (-:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та щось всі кругом лякають, що за нефіг права забирають і т.п.

Крім того, свідків у мене немає. В авто я був один. Їх двоє. Спробуй їм доведи.

Інспектори приходять в суд - перевірено. Правда то було ДТП оформлене. На мене наїхали (підрізали, обганяючи мене, перетнувши подвійну суцільну) і хотіли ще й винним зробити. Ну це інша історія (відвоював я себе).

Хм... доречі, я не пригадую, щоб інспектор питав мою домашню адресу. Лише запитав де працюю і на якій посаді. І місце народження - м. Луцьк.

Цікаво чи прийде повістка... Зважаючи на те, що я прописався і живу по іншій адресі менше року.

Ще питання: яким чином здійснюється вилучення посвідчення? Ну ясно, якщо тягнуть в суд і не віддають. А якщо суд постановив, а звинувачуваний не був там. Будуть шукати, чи як? (-:

Я думаю, що тобі варто заспокоїтись і спати спокійно. Менти просто хотіли збити з тебе бабла. Коли права вилучають, то роблять це одразу, а в суді тобі їх повертають, або ні. Якщо не записали адресу

то як ти отримаєш повідомлення? Мені вже пів року в поштовий ящик приходить повістка в суд стосовно порушення правил дорожнього руху на прізвище людини яка тут ніколи не проживала. Я думаю, що мужик просто дав ліву адресу і бачив він їх далеко. А стосовно твого порушення то мені незрозуміло взагалі до чого вони приклепались. Якщо з твоєї (правої) сторони ти проїжджаєш на зелене світло то що б там не загорілось на лівому світлофорі тобі абсолютно по барабану так як він не по твоїй стороні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що тобі варто заспокоїтись і спати спокійно. Менти просто хотіли збити з тебе бабла. Коли права вилучають, то роблять це одразу, а в суді тобі їх повертають, або ні. Якщо не записали адресу

то як ти отримаєш повідомлення? Мені вже пів року в поштовий ящик приходить повістка в суд стосовно порушення правил дорожнього руху на прізвище людини яка тут ніколи не проживала. Я думаю, що мужик просто дав ліву адресу і бачив він їх далеко. А стосовно твого порушення то мені незрозуміло взагалі до чого вони приклепались. Якщо з твоєї (правої) сторони ти проїжджаєш на зелене світло то що б там не загорілось на лівому світлофорі тобі абсолютно по барабану так як він не по твоїй стороні.

Бабла не даю, принципово. Колись (коли біля там-таму був знак 40), кажуть, заправ бензином, я їх відшив, за нахабство. Правда одного разу було, прикормив, корбу, на 20 грн, за те що підрізав їх виїзджаючи через подвійну суцільну з ВОГівської заправки на Київському майдані.

А так взагалі, люблю порубатися з ними, потріпати нерви, довести свою правоту. Навіть був у суді - дуже сподобалося. Приніс на слухання купу паперів: фотографії, заміри, специфікації до розмірів автомобілів, відтворення схеми ДТП з прорахуванням всіх відстаней, то суддя з цікавістю поглядав. Потім казав, щоб я не робив його роботу замість нього (-:

Якщо я не помиляюся, штрафи потім подаються на виконавчу службу, котра мусить стягнути з вас платіж. І коли ви захочете реалізувати якесь майно, то треба буде все одно сплатити ці всі квитанції, інакше ніхто не дасть здійснити акт відчудження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...