Перейти до змісту

Велоподія на 24 серпня


Рекомендовані повідомлення

Професійний відео та фотозвіт біля 1 000 грн. Якщо буде звук то можна запросити діджея з мс.

Я б діджея на стриптизерок поміняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Жарти жартами, але цю помилку потрібно виправити.

Коли збираємось на збори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба статут знайти спочатку. Колись був на сайті АВЛ ніби, але тепер там його не знахожу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти Степане дєрзкій ... не з цього потрібно починати, а з вислуховування думки інших

Неужели вы не поняли ? Мне хватило 2-х минутной беседы, чтоб понять

НЕ НУЖНЫ ему "думки інших ", у него есть свое мнение и интернет

И это его главная проблема.

Потому как приходя в сообщество с практически 10-и летней историей можно было и поинтересоваться... другими людьми и их мнением, опытом

Пока неясно, где выход...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може, це і є та сама виняткова риса лідера, який ЗНАЄ, що робити? Поки результат був непоганий. Правда ж? Циплят восени рахують, чи не так?

Якщо один раз вийшло добре, за що ж ви його зараз так клюєте?

За намагання свято зробити саме святом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штука грн на DJ на гонці...

Я шо туди їду дригатися? Я їду ганятися, а не слухати музику. Так само про фото/відео, я б не сказав що хлопці на минулих подіях фігово фоткали, відео нормальне і їм ніхто бабла не платив, їм це подобається робити так само як нам кататися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шо туди їду дригатися? Я їду ганятися, а не слухати музику.

А хтось, хто не може ганятися - молодь, наприклад, які тільки думають, або ж мріють придбати велосипед - так, вони будуть слухати музику. Яке свято без музики? Як ти собі це уявляєш?

Да, і це прекрасно, якщо у когось виникне бажання танцювати 24 серпня. Цей день саме для цього. І давай не будемо обмежувати людське бажання свята якимись своїми примхами.

Так само про фото/відео, я б не сказав що хлопці на минулих подіях фігово фоткали, відео нормальне

А це твердження взагалі не піддається ніякій критиці. Тицьни мені пальцем на справді якісне відео із Велодня. Таке, як міг би зробити профі. Чекаю з нетерпінням.

Міро, поверхнево думаєш ;)

Можливо. Але, Андрію, мені тут дещо страшенно не подобається.
Я не люблю когда наполовину

Или когда прервали разговор

Я не люблю, когда стреляют в спину

Я также против выстрелов в упор

Я ненавижу сплетни в виде версий

Червей сомненья, почестей иглу

Или когда всё время против шерсти

Или когда железом по стеклу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро, багато слів все тобою написане можна вліпити в 1-2 реченя

Тицьни мені пальцем на справді якісне відео із Велодня. Таке, як міг би зробити профі. Чекаю з нетерпінням.

насолоджуйся

Я шо туди їду дригатися? Я їду ганятися, а не слухати музику.

А хтось, хто не може ганятися - молодь, наприклад, які тільки думають, або ж мріють придбати велосипед - так, вони будуть слухати музику. Яке свято без музики? Як ти собі це уявляєш?

Може я був сліпий нагонці але там не було людей, які мріють про вел ... там були люди всі з велами.

Музика на гонці тільки заважала. Коли я стояв казав номери учасників, що проїжали круг, то важко було перекрикувати ту колонку, яку Шкодер притянув (її в результаті вимкнули). ІМХО, навіть тої колонки було забагто .... якщо комусь хочеться "подригатись" то вел в зуби і на лінію старта, думаю за пару кругів надригаєшся достатньо.

Пропоную замість музики людей напрягати щоб підтримували учасників. Від декількох людей після гонки в парку чув, що дуже приємно було чути вигуки підтримки..... ну і штуку можна зекономити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро, поверхнево думаєш ;)

Можливо. Але, Андрію, мені тут дещо страшенно не подобається.
Я не люблю когда наполовину

Или когда прервали разговор

Я не люблю, когда стреляют в спину

Я также против выстрелов в упор

Я ненавижу сплетни в виде версий

Червей сомненья, почестей иглу

Или когда всё время против шерсти

Или когда железом по стеклу.

Я не зрозумів твій пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не намагайся зрозуміти Міро, це не реально.

Або зламаєш моск, аб станеш таким як він :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе дуже просто. Замість того, щоб допомогти чинному Президенту, якого ви ж самі й вибрали, зробити свято святом, допомогти порадою, словом й ділом, ви обговорюєте, як його скинути.

"Я не люблю когда наполовину

Или когда прервали разговор" - дайте людині договорити, не обривайте її на півслові. Ато в своїй неприязні до Палиці та його грошей не бажаєте бачити ту користь, що можуть принести ці кошти.

Сума велика? Чудово! Можна половину перерахувати на АТО. Наприклад, на лікування пораненим бійцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мирослав, від початку не йшла мова про усунення Степана з президенства! Йшлося про озвучення відкритого кошторису проведення майбутнього велосвята, яке, як вказала lilechka, завжди організовував комітет по фізичній культурі і спорту Луцької міської ради!

а він тут кришується АВЛом і сплатою членських внесків комусь (відімо собі на карман)!

слово йому давали і дають, поки що! та по суті мови не має, лише:

"я хочу", "мені треба" :0158: ...

Якщо ти подав ідею, то розвивай її та долучай до неї хоча б 25% своєї власної праці...

Прикладів організації і організаторів даних подій ти знаєш, запитуй, радься, вони чемні - не відмовлять у допомозі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Піздьож і провокація ми його не вибирали.

Мене перед фактом поставили, як і інших.

І просили дати шанс.

Я окрім клянчення бабла толку від того товаришапроцентів на 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе дуже просто. Замість того, щоб допомогти чинному Президенту, якого ви ж самі й вибрали, зробити свято святом, допомогти порадою, словом й ділом, ви обговорюєте, як його скинути.

Усе простіше .... допомогти можем але замість попросити поради чинний презик посилає всіх нах№й, якщо йому починають вказувати на суттєві мінуси.

Як і писалось раніше

Міро, поверхнево думаєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе дуже просто. Замість того, щоб допомогти чинному Президенту, якого ви ж самі й вибрали, зробити свято святом, допомогти порадою, словом й ділом, ви обговорюєте, як його скинути.

"Я не люблю когда наполовину

Или когда прервали разговор" - дайте людині договорити, не обривайте її на півслові. Ато в своїй неприязні до Палиці та його грошей не бажаєте бачити ту користь, що можуть принести ці кошти.

Сума велика? Чудово! Можна половину перерахувати на АТО. Наприклад, на лікування пораненим бійцям.

Піддержую. Балу дасть свій поодинокий голос в захист Мауглі.

На мою думку, Степан толковий чувак.

Склоки в темах відбивають охоту читати що-небуть на данному ресурсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...