Перейти до змісту

Останній двінок у школі №9 2015,треба допомога!


vitrykmakar

Рекомендовані повідомлення

Друзі,можливо хтось з вас був присутнім на святі Останнього Дзвінка 2015 у школі №9 і знімав ,як випускники танцювали вальс та виконували сучасну "флешмобну" танцювальну композицію.Цікавить якомога якісніше відео,за яке я готовий заплатити.Дуже це потрібно!!! Завчасно дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дати ссилку ВК на сторінку людини, яка має до цього відношення. Підійде такий варіант?

Лінк відправив в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант можна звернутись до когось з випускників. Думаю, відеозйомку випускного замовляли однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, відеозйомку випускного замовляли однозначно.

Та певно vitrykmakar і був найнятий для відеозйомки... А звернутись до інших операторів? Там же не один клас наймав оператора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, відеозйомку випускного замовляли однозначно.

Та певно vitrykmakar і був найнятий для відеозйомки... А звернутись до інших операторів? Там же не один клас наймав оператора?

Чесно кажучи з ваших слів якось дивно виглядає оператор який мав знімати останній дзвінок шукає відео останнього дзвінка і готовий за це заплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи з ваших слів якось дивно виглядає оператор який мав знімати останній дзвінок шукає відео останнього дзвінка і готовий за це заплатити.

Воно то дивно, але таке було в мене. Тільки тоді "зйомщик" забув натиснути кнопку запису під час вручення диплому.

При такому попандосі оператор готовий заплатити за кусок відео, щоб хоть щось віддати випускникам.

У випадку з vitrykmakar я просто припустив, що таке може бути і не говорю, що так воно й було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи з ваших слів якось дивно виглядає оператор який мав знімати останній дзвінок шукає відео останнього дзвінка і готовий за це заплатити.

Воно то дивно, але таке було в мене. Тільки тоді "зйомщик" забув натиснути кнопку запису під час вручення диплому.

При такому попандосі оператор готовий заплатити за кусок відео, щоб хоть щось віддати випускникам.

У випадку з vitrykmakar я просто припустив, що таке може бути і не говорю, що так воно й було.

Так,справді я знімав випускний для одного з трьох випускних класів.і я був єдиним оператором,інші класи не замовляли.кнопку то я натиснув,але камера дала збій((((.і танців не зафіксував.але я ще вчора,через 15 хв після публікації теми,вже знайшов людину,яка мені зголосилась допомогти!!! Ось такий от форс-мажор)) Техніка є техніка,і закони підлості ще ніхто не скасовував!

Тему можна закривати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему ще не закривайте,люди,хто ще може знімав то відео,відгукніться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи з ваших слів якось дивно виглядає оператор який мав знімати останній дзвінок шукає відео останнього дзвінка і готовий за це заплатити.

Воно то дивно, але таке було в мене. Тільки тоді "зйомщик" забув натиснути кнопку запису під час вручення диплому.

При такому попандосі оператор готовий заплатити за кусок відео, щоб хоть щось віддати випускникам.

У випадку з vitrykmakar я просто припустив, що таке може бути і не говорю, що так воно й було.

Так,справді я знімав випускний для одного з трьох випускних класів.і я був єдиним оператором,інші класи не замовляли.кнопку то я натиснув,але камера дала збій((((.і танців не зафіксував.але я ще вчора,через 15 хв після публікації теми,вже знайшов людину,яка мені зголосилась допомогти!!! Ось такий от форс-мажор)) Техніка є техніка,і закони підлості ще ніхто не скасовував!

Тему можна закривати!!!

Ну добре що все добре закінчилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...