Перейти до змісту

с. Сирникі ставок у Руслана (Квадратний)


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Створю тему окремо про звіти в Сирниках.

snapback.pngGrekus (12 червня 2015 - 10:11) писал:

В Сирниках на квадратному в Руслана дозволили ловити ціна 200 день та 200 на ніч. По розмовам сторожа карась до 300 грамів випускається, та карп до 1 кг також відпускається. Поїду сьогодні на ніч розвідаю.

Були на ніч з суботи на неділю я з тестем. Приїхали десь в 19.00 на ставку було вже чоловік з 5 рибалок. Бо відпочивальників було наверно сотня, музика да пяні воплі були десь до опівночі. Закинули снасті, я кілька поплавчанок та макушатніки, тесть на бойли та метод. Закормив собі під поплавки макухи та пелетс гороховий а тесть троха постриляв з рогатки бойлами. У вечері було зловлено 5 не залікових 700 грамових карпика на поплавчанку наживка кукуруза з червяком. Та коли вже зтемніло витягнув карася на 1.4 кг. на поплавчанку. Фото додам завтра. Ну а десь під опівніч прозвенів в мене сигналізатор на макушатнік, чуть удочку з рогаля не забрало. Підсічка та приємна тяЖЕСТЬ змусила то крутити то віддавати метри жилки. Притянувши монстра до берега, зробили велику помилку, всунули підсака у воду і тут те бо не знаю шо, чіпляється одним гачком за підсак і робить кардібалет. І сход, остається тільки догадуватись шо там було, чи карп,амур чи сом. По сопротивлению було зрозуміло шо там явно шось більше 5 кіло. З 1.30 до 4.00 витягнувши поплавчанки з води, а то були случаї шо плавав і не раз, пішов трішки в машину поспав. З ранку вітер помінявся, кльову не було і в 10.00 зібрались їхати додому. Підведем ітогі. Риби там є немерено, вивертались такі екземпляри ну як підводна лодка, по словам сина власника є сом 80 кг. Ну і дрібніші. При мені один спіннінгіст на маленьку вертушку зловив соміка десь на кілограм та на пляжі тодіж хтось зловив на хробака такогож. Ще кажуть дуже багато судака. Одним словом риби є багато. Всім приємних рибалок, лічно мені водойма більш ніж сподобалась. При нагоді обовязково поїду. НХНЛ.

Та коли вже зтемніло витягнув карася на 1.4 кг. на поплавчанку. Фото додам завтра.

Фото поганої якості фоткав вночі телефоном, для прикладу поплавок на 3 грами.

А на рахунок спінінга мабуть 200 грн. Бо при вході сторож каже шо у нас рибалка платна.

post-6067-0-97896700-1434357399_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вїхав.

Ціна 200грн це за сутки чи 200грн за день і окремо 200грн за ніч?

ДЯКУЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не вїхав.

Ціна 200грн це за сутки чи 200грн за день і окремо 200грн за ніч?

ДЯКУЮ.

сутки 400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

400грн за рибалку=) краще скачати на пк і ловити=)

Приклад в Усічах е ставок рибалка 300 грн. но не факти шо ви там щось зловите. Не рахуйте за рекламу в Руслана ставок не спускався 13 років риба е вся прісноводна даже є пелінгас. Багато раків а рак в грязній воді не живе. Є навіть СОМ на 80 кг. і його діти від 1 кг. до 10кг це точно. Якшо ви себе поважаєте як рибалка. то не шкода для себе раз в місяць зробити подарунок. Не попийте пива, чи не покуріть а в копілку. І коли зловите свій трофей від 5 кг ну або для прикладу 10 кг. Тоді точнете цінувати час проведений на рибалці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео 13 року, знято "у Руслана" на тапок з тієї бесідки, що на воді. Дітки перевели весь хліб, погодувавши рибок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я туді по знайомству їздив, то бачив як одні дохлякі плавають від 5 кг ( дітвора підсаком виймала, сморід жахливий), і по середені ставка карасі з кіло-два пригають, жодних покльовок за пів дня не було =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тесть був в неділю. з 4.00 до 14.00 результат десь 3 кг карасів, крупняків не було так десь по грам 500. Клювало тільки на убійцу з підсадкою хробака. Бойли та макушатнікі мовчали. Рибалок було точно більше 5 компаній. Ось фото карасиків.

post-6067-0-41397700-1435661238_thumb.jp

post-6067-0-81041500-1435661243_thumb.jp

post-6067-0-94666500-1435661248_thumb.jp

post-6067-0-96997100-1435661253_thumb.jp

post-6067-0-33747500-1435661261_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...