Перейти до змісту

Прошу допомогти.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось вже читав цю тему: http://board.lutsk.u...radte-jak-buti/

Свавілля влади та колишнього родича продовжуються. Прошу допомоги у громади - потрібно допомогти розповсюдити відео, що маю:

Надії на міліцію та суд вже немає. Працюють лише за хабарі.

Буду розповсюджувати і сам - потрібно захистити батьків, сестру та племінників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надії на міліцію та суд вже немає.

Листа і копію відео у Генпрокуратуру. + Бажано підключити Самооборону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Мушу знову підняти стару тему. Вчора "родич" забрав металеві ворота, сьогодні викопав 800 кущів полуниці та закидає вигрібну яму. Поліція нічого не може зробити бо є правова колізія. Фактично він мстить за те що домагаюсь повноцінного поновлення слідства - допомогло звернення в генпрокуратуру, стара міліція соізволила принаймні дати можливість ознайомитись із справою. Адвокат написав запит і почалось. Перед цим були просто погрози...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто по-людськи пораджу, купіть уже нарешті зброю. 

я не кажу стріляти за майно, це виключно ваш вибір. але якшо людина настільки дов..йоб, шо вам так шкодить, то рано чи пізно замість руйнувань майна дійде до спроби вбивства. і в такому випадку краще аби ви його угандошили, аніж він вас (чи ваших родичів). 

 

краще хай судять дванадцять, аніж несуть шестеро (с)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bit сказано:

просто по-людськи пораджу, купіть уже нарешті зброю. 

я не кажу стріляти за майно, це виключно ваш вибір. але якшо людина настільки дов..йоб, шо вам так шкодить, то рано чи пізно замість руйнувань майна дійде до спроби вбивства. і в такому випадку краще аби ви його угандошили, аніж він вас (чи ваших родичів). 

 

краще хай судять дванадцять, аніж несуть шестеро (с)

 

Зброю вже застосовував - при викрадені мого автомобіля довелося стріляти (постріл вгору). Проблема, що батьки живуть у Вінниці а я в Луцьку. Постійно бути поруч не можу - він це й використовує. Коли є я чи його діти то і його немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...