Перейти до змісту

Продам совкову лопату 1986р. випуску. Сталь2-3мм.


Рекомендовані повідомлення

Продам совкову лопату(квадратну) 1986р випуску. Сталь 2-3мм. Для усіх типів грунтів. У хорошому стані. Виготовленна на заклепках, без зварних швів. Ціна 70грн. Самовивіз. Тел. 0991820782

post-23169-0-56587700-1433326347_thumb.j

post-23169-0-11765400-1433326359_thumb.j

post-23169-0-88085000-1433326371_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона що бронзова? чого так дорого?

Масивнішої лопати з такої сталі я покищо не зустрічав... така моя ціна...+ це повністю ковка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це повністю ковка

Не в образу, але де Ви там ковку побачили?

Звичайна штамповка. А із-за відсутності точкової зварки хвостовик на заклепках.

А те що вона ржава це суттєвий мінус, бо глибока іржа псує початкові характеристики виробу не лише в естетичному плані.

І масивність лопати аж ніяк не відзнака якості. Швидше недолік.

Кажу так, бо маю декілька лопат періоду совка. Тонкі, легкі і в грунт самі "лізуть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це повністю ковка

Не в образу, але де Ви там ковку побачили?

Звичайна штамповка. А із-за відсутності точкової зварки хвостовик на заклепках.

А те що вона ржава це суттєвий мінус, бо глибока іржа псує початкові характеристики виробу не лише в естетичному плані.

І масивність лопати аж ніяк не відзнака якості. Швидше недолік.

Кажу так, бо маю декілька лопат періоду совка. Тонкі, легкі і в грунт самі "лізуть".

Ок, виправили по темі про штамповку. Стосовно іржі, то її небагато. Масивність це не недолік для мене. В деяких випадках масивна лопата незамінима...особливо коли треба рубати коріння, виколупувати каміння і т.д.+ Такої форми лопатою файно підчищати котлован...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це повністю ковка

Не в образу, але де Ви там ковку побачили?

Звичайна штамповка. А із-за відсутності точкової зварки хвостовик на заклепках.

А те що вона ржава це суттєвий мінус, бо глибока іржа псує початкові характеристики виробу не лише в естетичному плані.

І масивність лопати аж ніяк не відзнака якості. Швидше недолік.

Кажу так, бо маю декілька лопат періоду совка. Тонкі, легкі і в грунт самі "лізуть".

Ок, виправили по темі про штамповку. Стосовно іржі, то її небагато. Масивність це не недолік для мене. В деяких випадках масивна лопата незамінима...особливо коли треба рубати коріння, виколупувати каміння і т.д.+ Такої форми лопатою файно підчищати котлован...

маркетинг 80 левелу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...