Перейти до змісту

Боротьба з мухами. Що порадите?


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Створив тему у флеймі, бо не знав куди. Модери, перенесіть, будь ласка.

Отже, в торгівельний заклад, у якому вхідні двері виходять на вулицю, залітають мухи. Мух є не те щоб багато, бо вікна і двері не на сонячній стороні, але пара-трійка бджучать регулярно. Клейкі плівки не варіант - мало ефективні і неестетичні.

Хто що порадить з власного досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо венерину мухоловку спробувати? Декілька вазонів, імхо, повинні допомогти.

107459_medium.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В багатьох супермаркетах бачив таку штуку. Висить у м*ясних відділах. Досить ефективна штука :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa,

Ваш підпис гарно коментує Ваш же пост. Таке собі, 2в1.

В багатьох супермаркетах бачив таку штуку. Висить у м*ясних відділах. Досить ефективна штука

Дякую за пораду, Женя. Розглядаю як варіант. Цікавлять більш детальні відгуки по ефективності таких ламп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять більш детальні відгуки по ефективності таких ламп.

Вони різні.

Тут можна глянути і варто навіть вірити деяким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,

Читаю, що вдень і з мухами не дуже ефективні. А треба саме це.

Ще поради?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піндоська штучка

Нестандартно. Але бентежить наступне:

Placement of Traps: Place or hang fly trap in problem area where there is air movement, but not strong wind.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю це в тих випадках де приманка робиться з частинками м"яса\корму для тварин і тд, для перестраховки від нестандартних запахів :)

Коли забодяжити щось на основі сиропу\меду - ніяких ньюансів не бачу, тим паче самі винахідники божаться що ця вся петрушка мега натуральна, багаторазова і нікому крім мух не шкодить.

This attractant effectively draws flies into the fly trap WITHOUT CHEMICALS, POISONS or PESTICIDES. The Fatal Funnel is completely REUSABLE.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В багатьох супермаркетах бачив таку штуку. Висить у м*ясних відділах. Досить ефективна штука :)

Колись працював у сепермаркеті і у нас були такі штуки. Сказати, що мухи туду самі летять не можу. За тиждень у тій лампі збиралося близько 20 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В багатьох супермаркетах бачив таку штуку. Висить у м*ясних відділах. Досить ефективна штука :)

Колись працював у сепермаркеті і у нас були такі штуки. Сказати, що мухи туду самі летять не можу. За тиждень у тій лампі збиралося близько 20 шт.

Бачив подібну "штукенцію" в одному з готелів, стояла біля стійки адміністратора. Ефективність50х50. Казали, що "добивають" мух ще й таким засобом - електромухобійкою

XQn95.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москітна сітка на магнітах. Тільки питання, наскільки вона естетично виглядатиме і чи зручно буде нею користуватися, якщо потік людей.

http://lemonade.in.u...ory-magic-mesh/

hqdefault.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю це в тих випадках де приманка робиться з частинками м"яса\корму для тварин і тд, для перестраховки від нестандартних запахів Коли забодяжити щось на основі сиропу\меду - ніяких ньюансів не бачу, тим паче самі винахідники божаться що ця вся петрушка мега натуральна, багаторазова і нікому крім мух не шкодить.

Цікаво ще, як до такої "піндоської штучки" відноситься державна СЕС... ?

Колись працював у сепермаркеті і у нас були такі штуки. Сказати, що мухи туду самі летять не можу. За тиждень у тій лампі збиралося близько 20 шт.

Бачив подібну "штукенцію" в одному з готелів, стояла біля стійки адміністратора. Ефективність50х50.

Не дуже цікаво, бо хочеться один засіб і ефективний. Та й, гадаю, лампа більш ефективна в приміщеннях без вікон з штучним освітленням. В моєму випадку, світло з вікна і дверей не дасть лампі і тих умовних 50%.

Казали, що "добивають" мух ще й таким засобом - електромухобійкою

Шукаю пасивний метод, так як в торговому закладі в переважній більшості буде (поки що) знаходитись лише один працівник і в нього не буде часу на регулярне полювання.

Москітна сітка на магнітах. Тільки питання, наскільки вона естетично виглядатиме і чи зручно буде нею користуватися, якщо потік людей.

Цікаво. Але, як сказано на сайті: "мечта любого дачника", підходить винахід більше для некомерційних приміщень. Сторонніх людей це може відлякувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку електромухобійку, штука канєшно класна, але тра займатись..... трохи пограти теніс мухами... Це прикольно. Велику жирну муху з першого разу не вбиває, в неї тільки збивається GPS, а з другого вже хана.... Але для магазину воно не підійде, хіба що найняти спеціального "мухобоя" який буде в залі разом з продавцями... :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво ще, як до такої "піндоської штучки" відноситься державна СЕС... ?

а то тра уточняти вже в них :)

здалеку це нагадує ті ж самі липучки, але вони базуються на синтетичних аттрактантах, і в процесі роботи утворюють гірляди з мухами, а в бутилочці всі гарно покояться, а ще живі приваблюють тих хто за межами.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...