Перейти до змісту

Порадьте хорошого викладача англ. мови для дорослих


solar

Рекомендовані повідомлення

Порадьте хорошого викладача у Луцьку для розвитку навиків вільного спілкування англ. мовою (для дорослих).

Є труднощі у сприйнятті на слух та у спілкуванні на англ. мові.

Самонавчання не допомагає.

Буду вдячна всім, хто відгукнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для дорослих - це те, про що я подумав?

не знаю, про що ви подумали, але методики навчання іноземним мовам дітей і дорослих відрізняються
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жартую, звичайно)

Але є сумніви, що репетитор зможе навчити вас краще сприймати мову на слух, або швидше знаходити потрібні слова в спілкуванні.

Все залежить лише від вас!

Я особисто вчив англійську, слухаючи свою улюблену музику:

В той час, коли слухав - читав текст пісні. Це допомогало розвинути англомовний слух.

Пісні, які найбільше подобались, перекладав на рідну мову та вивчав напам'ять - це збільшувало словарний запас.

Якщо любите англомовну музику - ВПЕРЕД С ПЄСНЄЙ ПА ЖИЗНІ! :-)

Таке навчання буде в кайф. Ще й не доведеться платити репетитору ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але є сумніви, що репетитор зможе навчити вас краще сприймати мову на слух, або швидше знаходити потрібні слова в спілкуванні. Все залежить лише від вас!

не можу погодитись, бо, слухаючи пісні чи новини на англ. мові ще можна якось навчитися сприймати мову на слух, а вільно розмовляти все одно буде важко. От ви можете вільно спілкуватися англійською? Мається на увазі, чи допомогло вам у цьому прослуховування пісень на англ. мові?

Та і зараз пісні такі, що я не всі пісні і українською чи російською можу зрозуміти. а тут ще на англійській....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб вільно розмовляти іноземною мовою, треба постійно знаходитись в цьому мовному середовищі.

А як вас репетитор цьому зможе навчити?

Він же не зможе вселетись у ваш мозок щоб думати та говорити за вас!

А от взяти бабло за уроки, не залежно від результату, може аж на ура :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб вільно розмовляти іноземною мовою, треба постійно знаходитись в цьому мовному середовищі.

згідна :) але де його у нас взяти?

А як вас репетитор цьому зможе навчити?

всьому не зможе, але хоч частково навчить не боятися говорити хоча б елементарне, наприклад у поїздці за кордон
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб вільно розмовляти іноземною мовою, треба постійно знаходитись в цьому мовному середовищі.

згідна :) але де його у нас взяти?

http://www.interpals.net/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви спілкуєтесь тут? І як результат?

Якщо коротко то - цікаво і корисно :). Якщо щось не знаєш - завжди можна запитати. Між іншим: на відміну від пострадянських форумів - мене ні разу не нахамили. Сподіваюся що так буде і надалі :)

зи: цілком реально домовитися з людиною поспілкуватися по скайпу. Неоціненна практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

І я шукаю репетитора англійської. Теперішній рівень приблизно інтермедіейт, хочу довести до адванс.

Заняття бажано по скайпу.

Порадьте будь-ласка хорошого репетитора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...