Перейти до змісту

Продам Пімафуцин


Gipokratik

Рекомендовані повідомлення

Дійсний до 09.2015

Є дві нові упаковки (по 3 свічки = 6 свічок).

Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годуванні груддю, оскільки натаміцин не всмоктується через шкіру або слизові оболонки.

ПІМАФУЦИН®, інструкція, застосування препарату ПІМАФУЦИН® Супозиторії вагінальні по 100 мг № 3 (3х1), № 6 (3х2) у стрипах

post-28645-0-79648300-1432587355_thumb.j

Ціна за одну упаковку - 100 грн.

Придбати можна в районі облради. 093два85сім117

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Четкая матиматика, с этим сроком годности он стоял по акции 25 грн. за упаковку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Четкая матиматика, с этим сроком годности он стоял по акции 25 грн. за упаковку.

Я його купувала за 130 грн за упаковку у грудні 2014 р. Де Ви ліки купуєте по такій акції???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В марте акция такая была, с коротким сроком годности в волыньфарме

Ну я не в березні купувала... Купувала за звичайною ціною. Не займаюсь купівлею ліків по акціях, щоб потім їх перепродати в інтернеті в декілька разів дорожче. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В марте акция такая была, с коротким сроком годности в волыньфарме

Та в березні торгові по аптеках пробували залишки впарити по 18 грн. А зараз 40-50 їх ціна з нового завозу + % можливо якщо дорога аптека.

Тут варіант або ставити дешевше або залишити собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що ви після грудня і не ходили в аптеку... Про ціни я вкурсі. На цей припарат було подорожчання коли коливався $, а потім як прийшла нова партія по 40-50 грн. (не памя'таю точно) то старі треба було десь розіпхати комусь от вони і носили по 18грн.? а всякі Волиньфарми понабиравшись робили акції поки термін не кінчився:) От такі то справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що ви після грудня і не ходили в аптеку... Про ціни я вкурсі. На цей припарат було подорожчання коли коливався $, а потім як прийшла нова партія по 40-50 грн. (не памя'таю точно) то старі треба було десь розіпхати комусь от вони і носили по 18грн.? а всякі Волиньфарми понабиравшись робили акції поки термін не кінчився :) От такі то справи.

По аптеках ходила, але цим препаратом не цікавилась. Лежав в холодильнику до цих пір. Бачу, що скоро термін закінчиться, от і вирішила продавати.... Дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що ви після грудня і не ходили в аптеку... Про ціни я вкурсі. На цей припарат було подорожчання коли коливався $, а потім як прийшла нова партія по 40-50 грн. (не памя'таю точно) то старі треба було десь розіпхати комусь от вони і носили по 18грн.? а всякі Волиньфарми понабиравшись робили акції поки термін не кінчився :) От такі то справи.

По аптеках ходила, але цим препаратом не цікавилась. Лежав в холодильнику до цих пір. Бачу, що скоро термін закінчиться, от і вирішила продавати.... Дякую за інформацію.

Реально просто трошкі спустіть ціну і їх заберуть... буде пару гривників... то ж пропаде.

Форум... Тут або від парарафінять, хто шарить - промовчить і пройде повз, а я просто раджу щоб не пропало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально просто трошкі спустіть ціну і їх заберуть... буде пару гривників... то ж пропаде.

Форум... Тут або від парарафінять, хто шарить - промовчить і пройде повз, а я просто раджу щоб не пропало!

Дякую за пораду. Я ще гляну в аптеках у Луцьку яка ціна, бо вчора в інтернеті таких цін низьких не бачила. За 50 грн. продавати точно не буду. Треба подумати. Не очікувала, що ціна аж так може коливатись (від 18 до 130 грн.)

:0151:

Якщо когось препарат даний цікавить, пишіть в приват Ваші пропозиції, можливо домовимось :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любій аптеці стоїть негласне правило продавати спершу дорожчє! Тобто якщо припустим є за 50 і є за 100. То якщо ви будете норм вдіті і так далі по вигляду що у вас водяться гроші почуєте ціну на ті шо дорожчі...План все таки.. Дивіться щоб ви не прийшли і вони саме для вас не подешевшали:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любій аптеці стоїть негласне правило продавати спершу дорожчє! Тобто якщо припустим є за 50 і є за 100. То якщо ви будете норм вдіті і так далі по вигляду що у вас водяться гроші почуєте ціну на ті шо дорожчі...План все таки.. Дивіться щоб ви не прийшли і вони саме для вас не подешевшали :)

Я прозріваю... мафія фармацевтична. Людина йде в аптеку і купує за любі гроші ліки, бо ТРЕБА, а тут ціни, як у спекулянтів. Дурдом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Одна упаковка продана. Залишилась ще одна. Ціна договірна. В аптеці менше 100 не бачила. Віддам за 80.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...