Перейти до змісту

Шукаю творчу роботу, або замовлення /деталі в темі/


Iresjka

Рекомендовані повідомлення

Шукаю творчу роботу, або замовлення. Написання віршів, вітань, сценарії, мульти у флеш, сценарії дитячих свят весіль і т д і т п.

З моєю творчою головою та деякими зв'язками можна дуже цікаво попрацювати і здійснити різноманітні забаганки та проекти Вашого побутового життя та свят і відпочинку.

Про різноманіття напрямів роботи читайте на сайті http://www.irisska-rosstiks.in.ua/

Не зважаючи, що це технічно не складний витвір програмного мистецтва та літератури також можливо... однак на нього витрачено немало часу і я сподіваюсь Ви оціните, чи наведете конструктивну критику щодо доробка.

Було б цікаво почути Ваші відгуки про творчість та замовлення і пропозиції щодо проектів для участі.

Стилістично, в настрої, чи технічно цілком імовірні іншого напряму твори мистецтва.

Не соромимося запитувати та обговорювати!!! Усе можливо, особливо спільними зусиллями.

І звичайно, вартість послуг по написанню творів та статей від домовленості та "рівня" літературного та\або технічного роботи.

В разі необхідності залучаю власні "людські" ресурси для досягнення поставлених цілей та завдань (програмних, технічних, технологічних, виконавчих робіт) У разі відсутності таких, одразу повідомляю замовника про відсутність таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ж - творчий та креативний підхід завжди "в моді", головне це хороша його реалізація!

Можливо вже є щасливі клієнти, або виконані забаганки/проекти? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ж - творчий та креативний підхід завжди "в моді", головне це хороша його реалізація!

Можливо вже є щасливі клієнти, або виконані забаганки/проекти? :)

Є, кілька мультимедійних презентацій. Одна для бізнесу, - закрита комерційна інформація.

І кілька, для особистого вираження почуттів щодо особини протилежної статі, з віршами моїми або замовника,

фото та відеоматерялами. Вельми інтимна річ.

Два дипломні проекти, один технічний програмний, та кілька наукових робіт до нього на протязі кількох років, з мультимедійним супроводом та науковим дослідженням в напрямку ступенів захисту "пляшки гшорілки" та "САПР модульного проектування тари" для здешевлення процесу виготовлення пляшки.

На рахунок "збіговиськ", то кілька домашніх свят з організацією оформлення та конкурсів, весілля одна штука.

Хотілося б десь щось подібне на ІТ кафе, і в принципі мені подобається формат...

Бажаєте, можу особисто продемонструвати портфоліо робіт!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дипломна робота УАД. Спільно з студенткою УАД. Є додатковий сценарій на цю ж тему, НЕ затверджений кафедрою, так як не кафедра сценаристів.

Всі елементи промальовані в Фотошоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

) Готуєтесь на шоу Розсміши коміка ))))) , але пропозиція гарна!

Не зовсім зрозуміла Вашу думку. Можливо Вам смішно тому що побачили деякі недоліки у русі елементів, чи ще чого не дуже файного, так я їх також знаю.

Просто робилось по одному сценарію, а потім прийшлось переробляти...

В дуже напруженому режимі.

Так, готуюсь =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...