Перейти до змісту

Хто візьме в Польщу і назад? Прокатати візу


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Треба прокатати візу. Сьогодні-завтра-післязавтра (тобто 22,23 чи 24 травня). На один день.

Можу хоч зараз їхати. Купляти нічого не збираюся, так що можна на підсадку за товаром, або на день з туристичною метою. На паливо скидаюся

о667ОО8749. Юра

або пишіть сюди, чи в лічку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б міг! але на жаль пізно створили тему! якщо ще не поїхали! то це оказія! бо 24.05. в Польщі офіційний вихідний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось їде середа-четвер-пятниця. Буду думати як з роботою викрутити час на поїздку. Цікавить якнайшвидче обернутися туди-сюди.

Або ще якісь варіанти в когось будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Також потрібно в Польщу і назад Мамі, потрібно лише перетнути митницю(віза..)

На паливо скидаюся

Прошу писати або в лс або сюди пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення за оффтоп, але поясніть, будь ласка, для чого потрібно "прокатати візу"? Це якийсь певний тип візи вимагає таких процедур?

(маю першу візу типу "С-екон.діяльність", термін дії - 2міс, при заповненні анкети вказав кількість в'їздів - 2"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїздки до Польщі на закупи та прокатати візу вартість від 250грн. 099-290-81-2О! Виїзд кожні 2-3 дні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення за оффтоп, але поясніть, будь ласка, для чого потрібно "прокатати візу"?

Наскільки я знаю, якщо віза не прокатана і закінчилась, то з отриманням наступної візи можуть бути проблеми.

В мене інша ситуація була. Є литовський шенген і мав летіти в німеччину. Організатори поїздки стикалися з таким, що бувало навіть в літак не пускали з непрокатаним ненімецьким шенгеном. Такі проблеми в основному бувають тільки з німцями. Тому вирішив перестрахуватися і катнути в польщу.

зі. Доречі, дякую vagus за поїздку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 9 липня четверг запрошую прокататись до Польщі! маршрут ще уточнюється! вартість буде адекватна! Виїзд рано повернення в той самий день у вечері! О99-290-81-2О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 9 липня четверг запрошую прокататись до Польщі! маршрут ще уточнюється! вартість буде адекватна! Виїзд рано повернення в той самий день у вечері! О99-290-81-2О

також приєднуюсь з подякую за поїздку. швидко і якісно доставив.

жирний плюс що підскаже що де і по чому, вільно володіє польською мовою. хоч я не Фреймут, але РЕКОМЕНДУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Всім привіт! Запрошую прокататись до Польщі!На закупи чи просто прокатати візу! Поїздки здійснюються 2-3 рази на тиждень! Не шукайте дешевшу вартість! Ціни мінімум 250-300грн з людини в дві сторони! Мовна та інформаційна підтримка! Є можливість підвлаштовуватись з виїздом під пасажирів! О99-290-81-2О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...