Перейти до змісту

Вибір мікрохвильової печі:)


Рекомендовані повідомлення

Вот собсно треба пічку таку, до 600 грн., і треба шоб вона вміла розморожувати, і мала гриль. Літраж, впринципі, ролі не грає. Хто що скаже по цьому поводу? Можливо таку купити, чи з такими вимогами не в ту цінову категорію? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотри, к примеру, вот такую печку.

Сам не пользовался, но поверь - у меня дома хватает техники Panasonic и, IMHO, Panasonic - далеко не самый худший выбор, если не сказать лучший...

Вообще, судя по отзывам, печки этой компании довольно классные. Но еще раз повторюсь - на личном опыте не проверял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы уверенны, что вам нужен гриль в микроволновке? Блюда, предполагающие подобный метод приготовления, в микроволновке все равно не получаются такими же вкусными, как в духовке... :(

Себе в свое время купил простейшую модель Electrolux (брэнд, которому безоговорочно доверяю) с механическим управлением (сенсорное, как правило, быстрее ломается и более чувствительно к перепадам в сети) и без гриля. Заплатил что-то около 500 грн. и пользуюсь теперь довольный, правда ей всего пол-года...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене за 2 роки користування МХП, гриль ніразу не використовувався. А літраж роль таки грає, ну, якшо звичайно, автор топіка не збирається розігрівати каструлю гарніру на всю сім"ю у чайному блюдці, або курку, перед тим як розморозити розрізувати болгаркою на запчастини, інакше не впихнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня LG приблизительно такая

свои функции выполняет. жена довольна.

а насчет Panasonic. Бренд сильный, только не во всех направлениях.

в плане кухонной техники они не сильны. они просто присутствуют, но не выделяются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі кращі мікрохвильовкм SAMSUNG потім LG. Купувати раджу в Максі дом на Київському майдані.

Там нормальний вибір і хороші ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на рахунок літража - то думаю всетаки 27 літрів! Управління механічне буде кращим, в силу своєї надійності. Ну а гриль... навіть не знаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на рахунок літража - то думаю всетаки 27 літрів! Управління механічне буде кращим, в силу своєї надійності. Ну а гриль... навіть не знаю!

http://cbm.com.ua/product_info.php/product...84?ref=Price.UA

http://tehnom.com.ua/index.php?productID=139

Але вона не влізе в твої 600 грн.

В мене така вже років 2, а мо й більше.. Задоволений повністю і я, і дружина, і дитина.

Без лишніх наворотів, але все потрібне є.

Що в ній подобаться найбільше:

1. Електронний покажчик часу. Має два режими: годинник і таймер. Теймер дуже зручний, можна виставити і час нагріву 5 сек.

Дуже зручно. Наприклад, підігрити склянку соку дитині з холодильника 10-15 сек., щоб не такий холодний був.

2. Біокірамічне покриття темного кольору. Не так видно як забруднена.

ІМХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, гриль не нужен, електрику жрет, а толку мало, перегрев внутри офигенный, нафиг нада. В духовку засунул... газ безплатный, копти сколько влезет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, гриль не нужен, електрику жрет, а толку мало, перегрев внутри офигенный, нафиг нада. В духовку засунул... газ безплатный, копти сколько влезет

Дозволю не погодитись. Гриль дуже хороша річ - приготувати в мікрохвильовці і зробити "хрустящую корочку" це дуже смачно. А в поєднанні мікрохвилі-гриль і конвекція можна готувати кулінарні шедеври. Але це вже інший діапазон цін і погляд на використання мікрохвильовки не просто як підігрів і розморозка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...