Перейти до змісту

Шукаю майстра


vagus

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Шукаю власне майстра по мотокосі! Китайська коса! Заводиться добре якийсь трабл з приводом! Всіляки дилерські центри не пропонувати оскільки там буде відповідна сума! Всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходи до мужика на варшавку

від жд вокзалу прохід до мясного павільйону, в проході продають снасті і тд і тп,

Якщо заходиш від вокзалу то мужик буде по праву руку в контейнері заскленому

робив мені і пилку і мотокосу, роботою задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок так ідумав що до якогось кулібіна треба йти! А що там приблизно по ціні Ви платили!??? Хоть приблизно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми свою носили до старого ринку, ( навпроти тролейбусної зупинки) кажуть теж ремонтують непогано, по ціні нічого не скажу, бо нашу не відремонтували (в нас італійська, і напряг з запчастинами), а до китайських казав є запчастин валом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходи до мужика на варшавку

від жд вокзалу прохід до мясного павільйону, в проході продають снасті і тд і тп,

Якщо заходиш від вокзалу то мужик буде по праву руку в контейнері заскленому

робив мені і пилку і мотокосу, роботою задоволений

Підтримую, там отримував безкоштовну консультацію по експлуатації своєї техніки, цей як Ви кажете мужик і є сервісним центром по ремонту )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фокстротом на пр.Волі біля штіля є хлопці, майстри на всі руки, на цьому й спеціалізуються. Є тел, як треба можу дати.

Пи.Си. мені багато чого ремонтували та до купи ліпили, ціни гуд, якістю задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только на Рованцы, Витя о66-952-16о4. Ремонтировал мне штиль! До этого где я только не был. Ремонтом Я доворен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...