Перейти до змісту

Куплю б/у мобільні телефони


HardCancer

Рекомендовані повідомлення

Куплю б/у мобільні телефони, цікавлять будь які варіанти від 10 грн до 4000 грн.

т. 066-94000нуль-4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам

HTC wildfire S білий, повний комплект, стан оцінюю на 4-, хочу 700 грн.

Nokia E72 сірий, сам телефон (зарядка одна на кілька телефонів), стан оцінюю на 3+. хочу 700 грн. клавіатура по англійськи (колись замінений був корпус, куплений двійник, в наявност лишились майже всі деталі, крім корпусу. З цього точно робоче: динаміки, екран + клавіатура чорна українська.)

Якщо цікавить, можу зробити фото. Просто раніше не викладав таке оголошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6. Mitsubisi M320 - 90 грн.

Телефон повністю робочий. Уточнення: акумулятор - 3,5-4 дні в режимі очікування. Комплект: телефон + зарядка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6. Mitsubisi M320 - 90 грн.

Телефон повністю робочий. Уточнення: акумулятор - 3,5-4 дні в режимі очікування. Комплект: телефон + зарядка.

телефон бомба. років з 5 проходив з таким.

+ 1 такий же з зарядкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам

HTC wildfire S білий, повний комплект, стан оцінюю на 4-, хочу 700 грн.

Nokia E72 сірий, сам телефон (зарядка одна на кілька телефонів), стан оцінюю на 3+. хочу 700 грн. клавіатура по англійськи (колись замінений був корпус, куплений двійник, в наявност лишились майже всі деталі, крім корпусу. З цього точно робоче: динаміки, екран + клавіатура чорна українська.)

Якщо цікавить, можу зробити фото. Просто раніше не викладав таке оголошення

дам 1000 за два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам

HTC wildfire S білий, повний комплект, стан оцінюю на 4-, хочу 700 грн.

Nokia E72 сірий, сам телефон (зарядка одна на кілька телефонів), стан оцінюю на 3+. хочу 700 грн. клавіатура по англійськи (колись замінений був корпус, куплений двійник, в наявност лишились майже всі деталі, крім корпусу. З цього точно робоче: динаміки, екран + клавіатура чорна українська.)

Якщо цікавить, можу зробити фото. Просто раніше не викладав таке оголошення

дам 1000 за два.

хотілось трошки більше, Давай 1200 грн., а в додаток віддам зарядку до HTC s660 (можна сказати нова), так як телефон був вкрадений на 3-му місяці користування. Коробку лишу собі може ще колись знайдеться, то ІМЕІ хоть матиму. Здається така зарядка , точно не пам'ятаю. Можу ще в придачу віддати стару нокіа, неробоча, але корпус здається на 4 (якась дешева модель), можливо ще зарядне знайду. Просто гроші потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...