Перейти до змісту

Пропоную роботу


volyn03

Рекомендовані повідомлення

Пропоную роботу продавця на ринку зарплата кожен день 80 грвн з 8 -16 0666102897 пошта [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.5$ за день...

:101010:

Якраз сьогодні дивився сюжет про страйк в Індонезії. Хочуть зп отримувати більшу( зараз 3$ за день)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.5$ за день...

:101010:

Якраз сьогодні дивився сюжет про страйк в Індонезії. Хочуть зп отримувати більшу( зараз 3$ за день)

А ми до них яким боком? Спробуй на 80 грн в день прожити. То можна назвати боротьба за життя.. Якщо подобається ненормальний екстрим - то це ваша тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.5$ за день...

:101010:

Якраз сьогодні дивився сюжет про страйк в Індонезії. Хочуть зп отримувати більшу( зараз 3$ за день)

в індонезії зими немає, економлять на опаленні, економлять на зимовому одязі, на утепленні будинків, овочі фрукти дешеві цілий рік. І товари китайські дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй на 80 грн в день прожити.

На такі гроші живе половина українців. Як це не сумно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо у мене нема стажу роботи, руки обидві ліві, ще й з дупи ростуть і взагалі я працювати не хочу, хочу весь день сидіти в "вконтакті" з свого смартфона, часом відпускати товар та ще й гроші за це отримувати, то на яку мені зарплату сподіватись? добре що хоч не мінімалка.

не розумію Ваше здивування щодо зарплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю, по совісті тут має право докулупуватись лише роботодавець, яким впевнено може сказати - *от в мене 350 працівників й уборщиця отримує від 5000 грн* , а так, ви всі тут вимахуєтесь до тих пір, поки не прийшов час комусь платити зарплату. Я нічого не маю прроти, ви все вірно пишете, й про малу зарплатню й про все інше, але дайте відповідь собі, чи маєте ви моральне право *гнати бєса*, як мінімум не побувавши на місці роботодавця ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роботодавець звичайно має право платити таку з.п. це навіть більше за мінімалку. Але відношення продавця до своєї роботи буде не дуже. Може і обкручувати клієнтів і посилати їх подалі. А що йому втрачати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexmen, якби людині запропонували 3600 грн. і сказали вимагаємо чесність і порядність. То я думаю продавець 10 раз би подумав перед тим, щоб щось накрутити, аби потім знову не працювати на роботах за 1600 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexmen, а тобі на 1600 грн. в місяць прожити слабо? Причому 1000 грн.з сім"ї віддати за комунальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexmen, а тобі на 1600 грн. в місяць прожити слабо? Причому 1000 грн.з сім"ї віддати за комунальні.

Затягнути паски доведеться усім — програма виходу з економічної кризи від Яценюка

http://tyzhden.ua/Video/106035

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви думаєте з/п в продавців в супермаркетах більша?Ніхто піднімати з/п не буде,поки не почнуть піднімати пенсії і мінімалку,при чому значно.Або поки не настане дефіцит на ринку праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexmen, якби людині запропонували 3600 грн. і сказали вимагаємо чесність і порядність. То я думаю продавець 10 раз би подумав перед тим, щоб щось накрутити, аби потім знову не працювати на роботах за 1600 грн.

да шо ти гаваріш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexmen, а тобі на 1600 грн. в місяць прожити слабо? Причому 1000 грн.з сім"ї віддати за комунальні.

Затягнути паски доведеться усім — програма виходу з економічної кризи від Яценюка

http://tyzhden.ua/Video/106035

вот би і Яценюк для початку собі затянув би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, ось вона наша ментальність, давай все і відразу,а якщо ще зарплату хорошу дасиш,то ми вас не обдуримо..принаймі постараємось))). А прийти на з/п 1600 і показати який ти робітник, чесний, порядний, корисний - а вже тоді розраховувати на більше - слабо?

з точки зору бізнусу краще брати чесних і обіцяти золоті гори, але платити по 1600грн, а потім через два місяці сказати що не пройшов випробний термін і брати іншого чесного знову на 1600грн, і робота робиться робітником на інтузіазмі і зарплата платиться мінімальна - це бізнес по українські дєтка! :)

П.С. в нас в Луцьку навіть багато торгових кантор такою схемою працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші не велика, згідний, але... В випадку, коли ЗОВСІМ нуль, і вік та певні обставини не дозволяють знайти щось достойне - це варіант. Все краще, ніж княпати по клаві, чекаючи , поки мама папироси купить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную роботу продавця на ринку зарплата кожен день 80 грвн з 8 -16 0666102897 пошта [email protected]

як ця тема зв"язана з тією на яку ви дали посилання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, ну так для кожного є та робота, для якої хватає вміння і навиків. Також декому хватить і такої зарплати. Не у всіх є сім'ї і не всі платять комунальні послуги. І тим паче, я Вас не змушую йти на цю роботу.

Робота, як робота. Просто я кажу, що в силу того що у людей мала з.п. страждає якість обслуговування у сфері послуг. Буває хожу по базарі і продавець взагалі нічого не хоче показувати, товару не знає, самі якісь непривітні. Хоча є винятки.

Але чомусь саме в цій темі ви возмущаєтесь.

Сьогодні День солідарності трудящих. Коли ж повозмущатись, як не сьогодні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...