Перейти до змісту

Робота в Центрі Біржевих Технологій


victor0101

Рекомендовані повідомлення

Потрібна будь-ласка пората чи інформація про роботодавця: Центр Біржевих Технологій, що знаходиться в офісному приміщенні "Глобус" на вулиці Єршова!? Пропонують величезний кар'єрний ріст, навчання та дуже хорошу заробітну платню, як для Луцька. Можливо хтось стикався з ними? Чи чув щось про дану компанію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж цікаво. Поки що пропонують безкоштовне навчання і практику. Дуже цікавить на якому етапі вони захочуть щоб я оплатив навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це телетрейд - не ведіться. Я років два тому теж до них приходила на співбесіду. Так гарно все розказали, попросили пройти навчання, так як всі їхні співробітники проходять ( так мені сказали). Я пройшла, роботу так і не отримала. ЗАТО так запудрили мозги ( відкрийте рахунок, працюйте, будемо допомагати, щорічні бонуси, + проценти) ну все так прекрасно, і не повірите повилася - відкрила рахунка на 1000 $ і про мене всі забули. Їм головне щоб відкривали рахунки їм від того йдуть якісь проценти. Гроші вже давно запила водою. До цього часу не знаю чим я думала. Як то кажуть - на своїх помилках вчаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як їм вдається стільки років розводити людей у луцьку...на чужій біді-безробітті наживаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це часом не телетрейд ?

Швидше за все, так.

http://utmagazine.ru/posts/3908-razvod-na-obuchenii-ot-kompanii-teletrade-otzyv.html

Тобто звичайна це "кухня", едина мета якої - заставити вас зробити депозит, злити його, знов зробити депозит, знову злити, і так до нескінченності. Це не брокер, який виводить ваші гроші на реальний ринок. Ця конторка працює по схемі: "Ваша втрата - наш прибуток". Впринципі як і будь який ділінговий центр, яких тьма тьмуща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це телетрейд - не ведіться. Я років два тому теж до них приходила на співбесіду. Так гарно все розказали, попросили пройти навчання, так як всі їхні співробітники проходять ( так мені сказали). Я пройшла, роботу так і не отримала. ЗАТО так запудрили мозги ( відкрийте рахунок, працюйте, будемо допомагати, щорічні бонуси, + проценти) ну все так прекрасно, і не повірите повилася - відкрила рахунка на 1000 $ і про мене всі забули. Їм головне щоб відкривали рахунки їм від того йдуть якісь проценти. Гроші вже давно запила водою. До цього часу не знаю чим я думала. Як то кажуть - на своїх помилках вчаться.

Це не телетрейд, це консультаційний центр. Тобто вони говорять що телетрейд їхній дружній колега, про якого вони лише консультують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо пропонуватимуть навчання "на шару" - можна пройти, розкажуть про "японські свічки", тай взагалі як працюють біржі, це корисно. Від подальшої співпраці - відмовитись, я колись так і зробив. З цими "кухонщиками-лохотронщиками" імхо тільки так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кухня, телетрейду як і білшість тих контор - проскальзування є (закриють ваш відкритий ордер по найвигіднішій ціні для себе, виставлений тейк профіт може стати з мінусом), вивід грошей може затянутись на тиждень часу.

а так в цілому, кому немає чим зайнятись походіть на лекції :)

директор (вроді як дівчина), сама вдіта на 3000 грн. розказує про успіх на мільйони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Сегодня, ради интереса - думаю, может что поменялось, сходил к ним на собеседование. Что могу сказать - классический развод:

1) Ищут менеджеров по управлению активами для английской инвестиционной компании - красиво звучит...))

2) Зарплата 1000 у.е. + 30% - вообще, для обычного человека, ошеломляющие цифры...

3) Обучение теории всего 4 дня и бесплатно - начало неплохое...)))

4) И "пик" разговора - если прошли теорию и компания будет вас рекомендовать для дальнейшего обучения (тоже солидно звучит), то приступаете к практическим занятиям, а за это уже надо заплатить 500 грн. Как сказали, за методические материалы. Хотя какие там материалы на практике..? ))

Т.е. солидно всё преподносится, озвучиваются ошеломляющие цифры зарплаты, но надо авансом заплатить всего лишь 500 грн. При чём ответ нужно было дать сразу, как мне сказали - трейдер же должен уметь быстро принимать решения...))) А на моё замечание о том, что мне не требуется обучение и я готов показать свои результаты, ответили, что это всё хорошо, но компания требует что бы абсолютно все прошли эти курсы.

В скрине прилагаю их объявление - http://prntscr.com/8rvlfb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...