Перейти до змісту

Проблеми з пневматом.


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

"Травить" балончик. До кого в Луцьку можна звернутись, щоб глянув. Хто спец по пневматичній зброї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в ремкомплекті що нема резинки. В районі голки є ущільнююче кільце з великою ймовірністю проблема там, хоча може і бк травити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбирай сам, вчися там нічого складного абсолютно нема...... А шо купував б/в?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував б\в. Але в непоганої людини. Стан - нормальний. Були проблеми з кульками. Застряли пару разів. Розбирав,- все ок. А тепер почав травити. Може бути, що просто балон попався несандартний? Бо це було тільки поки що одному балоні. Але попередній за пару днів. Теж зійшов. З тієї ж партії. Я тут читав про резинку. Може хтось порадить, де її купити, якщо справа в ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував б\в. Але в непоганої людини. Стан - нормальний. Були проблеми з кульками. Застряли пару разів. Розбирав,- все ок. А тепер почав травити. Може бути, що просто балон попався несандартний? Бо це було тільки поки що одному балоні. Але попередній за пару днів. Теж зійшов. З тієї ж партії. Я тут читав про резинку. Може хтось порадить, де її купити, якщо справа в ній.

А за ссилкою, що заважає замовити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить "за пару днів"? Ти що тримаєш заповнений балон в пістолеті????????? Так не мона....... Як що кільця навколо голки немає, то при проколі газ відразу вийде. Які балони використовуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маркування не знаю. Але пару днів раніше повітря не виходило. Стріляв з балона до 100разів. І тиждень міг лежати, а потім пластикову бутилку- БАХ!!! І наскрізь. Може бути в балоні справа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, я прошу реальної допомоги, а не "рисовки своїми знаннями". Що там цо2 я знаю ще зі школи. І склад повітря можу назвати у відсотках. Будь яку бойову зброю я розберу і зберу. Шо не можна розібрати- підірву, бо вмію. Служив там, де багатьом форумчанам і в фільмі не побачити. Можете допомогти- допоможіть. А ти, butaha, як спец по пневматиці, міг би й глянути, або кого порадити. Тож не безплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціаліст Elektrik, а я любитель, в любому випадку потрібно спробувати інший балон (іншого виробника) і якщо не допоможе, купити рем комплект і замінити. Доречі, десь в мене лежать без діла, здається 2 балона, якщо потрібно віддам безоплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атлет на Лесі Українки в підвалі, там дуже давно міняв ремкомплект в Baikal (копія ПМ-а). А кілька років тому у Колібрісі на ДПЗ був відділ при вході зліва, але вже з'їхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Сам я зараз не луцький. Син живе в Луцьку. Скажу, щоб попробував інший балон. Якщо ні. тоді в "Атлет". Просто не хочу, щоб малому "налапшили". Якщо там резинка, то можуть сказати, що пів пістолета поміняли:). Якщо не вийде- буду звертатись ще до форумчан:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Син з колегою купили ремкомплект, поставили, склали. Поставили балончик і він весь вийшов через ствол. Або неправильно склали, або не той ремкомплект. Порадьте, до кого можна звернутись за винагороду, щоб зремонтував, або хоч глянув. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...