Перейти до змісту

Поможіть з прошивкою андроїда, Samsung GT-S7562 Galaxy S DUOS


0003854546

Рекомендовані повідомлення

Поможіть з прошивкою андроїда, Samsung GT-S7562 Galaxy S DUOS... Шукав в інтернеті, на київстар є, а якщо в мене мтс,? хочу щось нове- ( многофайловая прошивка) ... Хто прошивав, де качав прошивку, бажано на Українській мові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4pda.ru/forum/index.php?showtopic=399940 все є. Якщо не впевнений в своїх силах то в сц :)

Дякую, , питання яка краща? хто ставив? Я це переглядав , буду вдячний хто відозветься, хто ставив, як працює!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ПДА ж все є, в тій темі зібрано відгуки тих хто ставив.Читай і вникай.

І для початку варто вказати яка прошивка стоїть зараз, що не влаштовує і чого хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

став S7562XXBMD6 я колись шив такий апарат нею:) але чесно не памятаю за українську...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

став S7562XXBMD6 я колись шив такий апарат нею :) але чесно не памятаю за українську...

Сторінка недоступна, !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ПДА ж все є, в тій темі зібрано відгуки тих хто ставив.Читай і вникай.

І для початку варто вказати яка прошивка стоїть зараз, що не влаштовує і чого хочеться.

Дякую, читаю, шоб щось цікаве ще, не знайшов, прошивка стоїть з магазина, хочеться щось змінити на нове, я в цьому першокласник, хочу сам все з нуля зробити. ˇИнструкция по прошивке Samsung GT-S7562 Galaxy S DUOS

Необходимо:

1. Odin3 1.87

2. Драйвера или установленный Kies

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0003854546, встанови Kies, підключи телефон кабелем до компа, якщо є нова офіційна прошивка, Kies тобі запропонує її встановити. Хоча, якщо б була нова прошивка, вона б тобі по ОТА прилетіла. Якщо неофіційна, то потрібен Одін і прямі руки, іноді Root, Custom Recovery і такі ж руки.

п.с. Та й нове, не завжди краще, мені прилетів Android 5.0, покористувався 2 дні, не сподобався, повернувся на 4.4.2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0003854546, встанови Kies, підключи телефон кабелем до компа, якщо є нова офіційна прошивка, Kies тобі запропонує її встановити. Хоча, якщо б була нова прошивка, вона б тобі по ОТА прилетіла. Якщо неофіційна, то потрібен Одін і прямі руки, іноді Root, Custom Recovery і такі ж руки.

п.с. Та й нове, не завжди краще, мені прилетів Android 5.0, покористувався 2 дні, не сподобався, повернувся на 4.4.2.

Дякую, в мене прошивка 4.0.2. якщо я правильно розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, в мене прошивка 4.0.2. якщо я правильно розумію.

Не може бути! в вас або 4.0.3 або 4.0.4.

Можете не шити на іншу заводську, нічого нового не з"явиться, версія також не зміниться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, всім зробив прошивку, зразу скачав прошивку для України заточену під київстар орігінальну,щосьтрохи глючила з дзвінками,з контактів щось довго набирав , або взагалі йшов збій, вже був розчарувався. Потім на пда скачав Cosmic_Rom_AOSP_V2, враження від неї поки що нависоті,тестірую,працює шусто. Перший раз ставив програмою (одін) через комп.5-6 хвилин. Другий через рекавері 1 хвилина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...