Перейти до змісту

як зняти задню зірку


Рекомендовані повідомлення

Всім доброї ночі маю дану проблему потрібно доставити шпиці в колесо але мішає зірка підскажіть як її зняти post-23176-0-01291200-1429128381_thumb.j вото з нету в мене ціла але кріплення таке можливо хтось має ключик і може з цим допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження що тут нікого немає чи ніхто не вміє і не знає як її зняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підійди до веломеханіків (ст.ринок,арх.метельницького,мережа велозана)

http://lk.vb.ua/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD-%D0%9B%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA-3716

http://velozone.com.ua/contacts/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора знімав таку: спочатку відкрути гайку показав на фото в яку сторону, далі обережно зніми зірки під ними 2 ряди шариків маленьких( не погуби ), далі вставляєш у пази на барабані трещьотки ломіка маленького чи ще щось і спокійно відкручуєш (крутити в протилежну сторону ). Якось так)

post-15032-0-76249600-1429371493_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оте кільце з викарбуваним написом викручувати не обов'язково. Не бачу сенсу розбирати трещотку.

Знайди чим зачепитись за оті два прорізи і викручуй проти годинникової стрілки. Але сидить воно там офігеть як крепко. Різьба там здається з кроком 1, і в процесі покатушок постійно затягується силою постійного натягу цепки. А потім може ще й окислитись по різьбі.

Велоконь я так розімію або ардіс, або щось доволі антикварне ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оте кільце з викарбуваним написом викручувати не обов'язково. Не бачу сенсу розбирати трещотку.

Знайди чим зачепитись за оті два прорізи і викручуй проти годинникової стрілки. Але сидить воно там офігеть як крепко. Різьба там здається з кроком 1, і в процесі покатушок постійно затягується силою постійного натягу цепки. А потім може ще й окислитись по різьбі.

Велоконь я так розімію або ардіс, або щось доволі антикварне ?

Але сидить воно там офігеть як крепко. Різьба там здається з кроком 1, і в процесі покатушок постійно затягується силою постійного натягу цепки. А потім може ще й окислитись по різьбі. Підтримую) У мому випадку на різбі була іржа і трещотка по нормальному не відкручувалась тому прийшлось розбирати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зйомника не маю

якшо розібрати повнясть трищітку там куча шаріків їх потім важко на місце повпихати не варіант ,хотя мабуть так і буду робити мені потрібно доставити 4 шпиці і тільки зіркі мішають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...