Перейти до змісту

Продам травмат Скат-1рк (Наган) 1945 рік


trionix

Рекомендовані повідомлення

Якщо у вашій сімї були НКВСники і канонічні білогвардійці або ви просто чудова людина то це класний подарунок на 9 травня вашому чоловіку.

В комплекті:

Кобура оригінальна.

Кобура тактична на пояс.

7 патронів в подарунок.

10000 грн

писати в приват.

Оформлення через магазин.

============================

12 000 грн

Зброярня Адреналін

14050.00 грн

http://ibis.net.ua/ru/products/details/12710035/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна ок! Просто невпевнений що саме на цьому ресурсі є потенційні покупці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.7. Заборонено «підйом» («ап») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень(168 годин), «ап» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби(72 години).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Потрібний дозвіл! Продам свого за 9000грн! Все офіційно оформляється через магазин! Ніби я його туди здаю а покупець купує! добротна річ! З плюсів стриляє любим патроном! не викідає гільз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

8000 грн

Переваги Нагата перед іншими травматами в тому, якщо буде закон про зброю то замінюєте барабан і буде - бойовий варіант. Залишиться тількт пере-реєструвати, вдстріляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 рік потому...
В 11.06.2015 at 07:34, trionix сказал:

8000 грн

Переваги Нагата перед іншими травматами в тому, якщо буде закон про зброю то замінюєте барабан і буде - бойовий варіант. Залишиться тількт пере-реєструвати, вдстріляти.

Ще треба замінити таку дрібницю як ствол - поставити нарізний під кал.7,62

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Та не денпінгуйте Ви так з цінами! Реально якщо хочете продати треба потенційних купців шукати в мєнтурі! Мєнти завжди полюбляли нагани! В мене колись був випадок коли мєнт пристав продай продай! але тоді не розглядав продаж! Мій наразі в ціні 10.000 тис грн! А ні то хай краще лишається дітям а потім онукам! я думаю з часом на нього ціна буде йти вгору!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...