Перейти до змісту

Де можна в Луцьку знайти ляпісний олівець?


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Де можна в Луцьку знайти ляпісний олівець для виведення бородавок? В більшості аптек він відсутній. Або ж порадьте якісь альтернативи для виведення бородавок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...__hl__бородавки Я скористався послугами Салону Регіна. Мав 5 бородавок на ступнях ніг. З одною з них борюсь досі, цілу зиму не турбувала, вже зрадів що позбувся. І ось знову почала рости та боліти. В п"ятницю знову був у Регіни Василівни. Ціни правда вже піднялись, зараз 1 бородавка 20 грн. За виморожування.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не міг повірити доки не спробував... Мені допоміг компрес з подавленого чесноку та цибулі. 3-5 разів приклав на ніч і все пройшло. Азотом випалював кілька разів, але з часом знову повертались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись в дитинстві мав бородавки на руках....так от вилікувався дуже просто...брав сиру картоплю і прикладаєте до бородавки, а зверху бинт,і так поки картопля не висохне...потім процедуру повторюєте...мені допомогло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чистотіл (така прозора рідина в аптеці) та ножиці...

Не знаю як кому мені як мертвому кадило. Капнув. Вона починає виділяти чорт знає що і далі собі є. Не вивело.

КОлись як на руці мав то допомагала оцтова кислота просто по пару капель вона чорніла і відпадала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуофилм (Duofilm). Препарат просто бомба. Інструкції є в інтернеті. На відміну від чистотілу робить це без ран. Курс 2 неділі. Але щоб вдало позбутись бородавак знайдіть на тілі "материнську" бородавку.

ПС.є вище по темі SashaOn вказав brodacid. Це те ж що написав я, тільки польське.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чистотіл (така прозора рідина в аптеці) та ножиці...

Не знаю як кому мені як мертвому кадило. Капнув. Вона починає виділяти чорт знає що і далі собі є. Не вивело.

КОлись як на руці мав то допомагала оцтова кислота просто по пару капель вона чорніла і відпадала.

на нозі була десь в діаметрі 7 мм то спочатку зрізав скількі міг а далі чистотілом... потім через пару годин дивився чи не осталось "корінців" якшо корінці оставались знову зрізав і закапував... процедура ппц яка опасна і болюча і нікому не раджу так робити! це реально можна біди наробити, мене одне дивувало, шо скількі не ріжеш бородавку то крові як такої в ній немає.... чудеса!

Але я Вам скажу шо після такої процедури 6-7 днів чекаєте поки загоїться і все, бородавки як не було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...