Перейти до змісту

Можу здати в оренду велосипеди


Sasha Maxvel

Рекомендовані повідомлення

З'явилось бажання здати в оренду власні велики.

1. Bulls King Cobra, алюмінієва рама, колеса 26'', майже весь на Shimano DEORE, передачі переключаються нормально, нічого не рипить.

2. Дитячий, залізна рама, три швидкості, перекидки і тормоза на Shimano.

Оренда лише по завдатку. За перший завдаток- 4000 грн., за другий завдаток- 1000 грн.

Оренда подобово. За перший - 100 грн., за другий - 60 грн.

post-28607-0-21561400-1427640843_thumb.j

post-28607-0-93038600-1427640844_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явилось бажання здати в оренду власні велики.

1. Bulls King Cobra, алюмінієва рама, колеса 26'', майже весь на Shimano DEORE, передачі переключаються нормально, нічого не рипить.

2. Дитячий, залізна рама, три швидкості, перекидки і тормоза на Shimano.

Оренда лише по завдатку. За перший завдаток- 4000 грн., за другий завдаток- 1000 грн.

Оренда подобово. За перший - 100 грн., за другий - 60 грн.

Тема цікава..навіть покататись на вихідні, но вибачте завдаток в Вас такий ніби Ви їх продаєте ...

Думаю варто якось подумати над цим питанням, бо не кожен зможе залишати такі завдатки :O

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я ще буду думати над цим. Поки так, побачимо що з цього вийде. Просто ризик не малий, самі розумієте..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По нынешним временам этот задаток ниже рыночной стоимости))).

Чтоб человек получил удовольствие, укажите ростовки велосипедов (рост ездоков). Буллс, кажется, маленькой ростовки

И седло поправьте, чтоб было горизонтально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема цікава..навіть покататись на вихідні, но вибачте завдаток в Вас такий ніби Ви їх продаєте ...

Думаю варто якось подумати над цим питанням, бо не кожен зможе залишати такі завдатки :O

декому б хотілось в завдаток давати 100 грн.... шарова ціна за вел вартістю в 4-5 тис грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема цікава..навіть покататись на вихідні, но вибачте завдаток в Вас такий ніби Ви їх продаєте ...

Думаю варто якось подумати над цим питанням, бо не кожен зможе залишати такі завдатки :O

декому б хотілось в завдаток давати 100 грн.... шарова ціна за вел вартістю в 4-5 тис грн

Розумію ризик, тому й пропоную мати цей варіант застави, але розглядати й інші, для більшого кола орендарів. Бо дехто може мати декілька сотень на катання, но дати заставу за два велосипеда 5000 грн., думаю зможе не кожен. Та й причому тут декому...я мав наувазі багатьох...Чи для всіх 4000 -5000 грн. це так - дрібниця ? Просто як варіант можна пропонувати і інші варіанти, наприклад заключати договір...залишати документи та інші, які влаштують дві сторони.

А ідея взагалі чудова...підтримую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...