Перейти до змісту

RadioMonsters.com


OTAM

Рекомендовані повідомлення

ДАДАДА, свєршилось! Проект NightMonsters.com запускає своє радіо! До Кінця вихідних працює в тестовому режимі, того сильно не нарікайте, зараз дороблюється сам головний сайт, поки що можна його прослухати тут:

http://radiomonsters.com:8000/listen.pls

зберегти файл та відкрити Winampом. Також приглашаються джедаї, mc, ведучі з карошим інетом (мінімум 512 кб/с) для проведення онлайн трансляций і т.д. стукати в аську 99553 або на мєло support[гаф-гаф]otam.info Сервер розміщенний в UA-X, так шо в межах цієї сєті - трафф халява :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервер розміщенний в UA-X, так шо в межах цієї сєті - трафф халява :)

не поняв... як це так? :)

траф ніколи не буває халявним, тільки в підмережах фотакому :0137:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в межах мережі UA-X я кажу. І шо таке Фотаком? я такої фірми незнаю, я знаю Датагруп-Луцьк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нема такої фірми як "Датагруп-Луцьк", є Волинський регіональний підрозділ ЗАТ "Датагруп"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то для пасєщалава)) на вайнє всє срєдства хараши <_<

инфрейм трафик стоит гроши, если те надо было статы поднять в счетчиках, то он в самый раз бы подошел :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля, при чому тут чорний нагон? з такім самим успєхом я можу проксями нагнати і лі.ру, а смисл?? самому одному бути на сайті і фсьо? у нас весь трафф якісний, так шо іди в жожо <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странное у тя понятие о трафике, тот траф с форума SE не целевой, а точнее гавнотраф, который ничем не отличается от инфрейма. Или ты думаешь веб-мастера и оптимизаторы с SE осядут на твоем сайте? Ну кто как умеет, так сайт и раскручивает :owl:.

PS музычка на радио угрюмая, психо-транс какой-то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щяс контра міксує :owl: з сео форума - закладкі паявились троха, мені даже 20 закладок - це золото, хоча зараз вже 1500 уніков вдень, половина закладкі, половина - чістий SEO трафф, плюс це один тіц приблизно до сайта )) кароч фсьо ок) не учі учьоного))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наманая музыка буить? А то там одно "битье по спинному мозгу"

клубняк :)

шановний топікстартер!!!!

я трєбую прадалженія банкєта!!! для любітєлєй таго, шо в мну у підписі!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...