Перейти до змісту

Минюст: облава ГАИ на дорогах незаконна!


serega

Рекомендовані повідомлення

+1 Їздити взагалі не порушуючи в наших умовах НЕРЕАЛЬНО.

А вы не задумывались почему "НЕРЕАЛЬНО"?

Да потомучто ты объезжая яму на дороге можешь выехать на встречку. Или уворачиваясь от маршрутчика выехать на встречку. Я не говорю про тех, у готорых поворотники - ненужная опция. Ну и так далее. Я понимаю что нарушать плохо, но иногда нарушаем.

Точно. Кожен божий день вчу маршрутчикиФ(і не тільки) користуватися поворотами..... Забовбали вже.... Але ж це всервно не ШУСТРЕНЬКІ МЕРСІКІ...... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що робити людині, яку позбавили прав на пів року за те, що вона не зупинила свій транспортний засіб під час обгону її автомобіля швидкою допомогою з синіми маячками, а просто знизила швидкість і пропустила швидку. Їй інспектори нашого доблесного ДАЙ повідомили свій варіант правил дорожнього руху: потрібно було прижатиь до бровки, зупинитись. Це новий пид правил ДР, чи тракутувати їх починать так, як того бажають.

Особисто я прав в руки нікому не даю. А звірити прізвище та фото глянути можна й через трішки опузене скло авто. В правилах, здається не написано, що я зобов'язаний надати в руки інспектору всі документи.

А мене вчора кобровець усно перередив(дитина 7 років сиділа на передньому сидинні і я буФ не пристЬогнут... :) ) і всьо.... Я в трансі другій день.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене вчора кобровець усно перередив(дитина 7 років сиділа на передньому сидинні і я буФ не пристЬогнут... rolleyes.gif ) і всьо.... Я в трансі другій день.....

Так ГАИшники должны не карать, а следить за выполнением ПДД. Короче устное предупреждение - тоже мера пресечения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене вчора кобровець усно перередив(дитина 7 років сиділа на передньому сидинні і я буФ не пристЬогнут... rolleyes.gif ) і всьо.... Я в трансі другій день.....

Так ГАИшники должны не карать, а следить за выполнением ПДД. Короче устное предупреждение - тоже мера пресечения

Знаеш, повліяло більше на мене ніж 20ка сунута гаїшніку за ляху...... :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене вчора кобровець усно перередив(дитина 7 років сиділа на передньому сидинні і я буФ не пристЬогнут... :) ) і всьо.... Я в трансі другій день.....

Нормальний мент попався. Дитина спереду це серйозне порушення. Я собі такого не дозволяю. Безпека дитини головніше за все. По місту теж не пристебаюсь, хоча потрібно б було. А на трасі завжди. В мене коли ремінь не пристебнутий подушка не вистрілить, а свідком лобовухи я кілька разів ставав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...