Перейти до змісту

Акумулятор планшета.Швидро розряджаэться


D.GryWeB

Рекомендовані повідомлення

Швидко( 1 - 1.30год ) розряджається акумулятор планшету !Скільки в кого часу тримає і хто що робить для збільшення часу розряджання??? Чув що є спеціальні чохли з додатковим акумулятором.Хтось щось знає можливо використовує??? Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидко( 1 - 1.30год ) розряджається акумулятор планшету !Скільки в кого часу тримає і хто що робить для збільшення часу розряджання??? Чув що є спеціальні чохли з додатковим акумулятором.Хтось щось знає можливо використовує??? Дякую

Хоч би вказали ємкість акка, або модель планшету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вклинюсь...

В планшетах (нонейм) акумулятори взагалі міняються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вклинюсь...

В планшетах (нонейм) акумулятори взагалі міняються?

В Піднебесній і на Алі можна знайти майже все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення в ТС, але тема якраз " в тему")))

Питання №1. Чи може бути, що я "вбила" батарею щоразу залишаючи заряджатись на цілу ніч (якщо забувала - той довше)?

№2. Скільки орієнтовно коштує заміна акумуляторів на два семидюймові планшети JEKA?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого далеко йти - на аукро вагон на будь-який смак розмір.

А планшет може швидко розряджатись або через погану АКБ, або коротить плата (процесор найчастіше).

Перевірте час заряджання - якщо заряджається дуже довго - то скоріше всього проблема в платі (вона коротить, і не дає зарядитись).

Якщо заряджається швидко (до пів години) проблема скоріше всього в АКБ.

Але найкраще занести до майстра на діагностику, щоб не гадати.

--------------------------------------

Прошу вибачення в ТС, але тема якраз " в тему")))

Питання №1. Чи може бути, що я "вбила" батарею щоразу залишаючи заряджатись на цілу ніч (якщо забувала - той довше)?

№2. Скільки орієнтовно коштує заміна акумуляторів на два семидюймові планшети JEKA?

1. Коли батарея зарядилась, планшет автоматично припиняє процес зарядки, якщо він у стані спокою. Тому нічого з нею не станеться.

2. Батареї вартують по різному, залежно від ємкості (розміру) та якості. Тому спочатку планшети розбираються, і заміряється батарея. Тільки тоді можна сказати про вартість.

Сама батарея (1шт) 200-300грн з доставкою, + робота. (буває, що у фірмових планшетів, ставлять по дві батареї)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо заряджається швидко (до пів години) проблема скоріше всього в АКБ.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене у двох планшетах 2010р. накривались контролери заряду, на першому фото....

0_7e7d1_9ee85b32_XL.jpg

0_7e7cb_db53ac1a_XL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене у двох планшетах 2010р. накривались контролери заряду, на першому фото....

Це контролер АКБ.

Контролера заряду на самій платі, часто об'єднаний з контролером живлення в одній мікросхемі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...