Перейти до змісту

Маршрутки в Луцьку на вихідних планують "переполовинити"


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

новин, ми, певне, не читаємо...

ZYcK9.jpg

http://ukurier.gov.ua/uk/articles/na-volini-viprobovuyut-elektroavtobus/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба всі тролейбуси перефарбувати у жовтий колір і поступово зменшувати кількість маршруток. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Езжу на тролейбусе и не только на новом и доволен и мне не стыдно. А пройтись лишних 200-300 метров совсем не тяжело. Менталитет ребята у вас совсем плохой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, коли тролейбус Є - так ним ще й зручніше інколи їхати (вудки - чохол 1,7 метра.палатка (човен) - добряче таке РЮКЗАДЛО - як на рибу їдеш, добираючись до автобуса, рокзак з фототехнікою + штатив + ноут інколи по місту) - вищий, просторіше і якось помітив, що як правило менш набитий, і їде ніяк не повільніше Богдана зачасту. Та в ньому часто стоячи краще, як в маленькому Богдані сидячи - не будещ же спецом займати собою 2 місця (ну хіба щось дуже чутливе до ударів везеш), коли інші стоять.

Але на жаль, не кругом він везе (Ковельська з Перемоги наприклад, автостанція що 1, що 2 - рідко - 5, і не пам'ятаю, який), та й чекати його можна (деякі) довго й нудно.

Тут хтось про Мерседес Спрінтер (Фольксваген ЛТ - "найди 10 відміннолстей") ПО МІСТУ писав..... їхав раз з Києва в Рівне СТОЯЧИ (ну, більшу частину дороги - сидячи - згадав про риболовний розкладний стілець (типу карпового великого, з нього ще по мішенькам стріляти зручно) в Новограді - взяв з сумки і нагло сів в кінці салону), мдя.... шалена черепаха така шалена... Той екстрім з ноутом на колінах, фотосумкою зверху і "оружейним" (не пустим і не легким, через який, та форму одежі, водій певно і не мав нічого проти) чохлом, якого постійно тримати треба було - оптику шкода, в біля 40 жари ЗЗОВНІ, всередині ХЗ взагалі, досі згадується. В кошмарних снах, як правило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихідні - фігня! Не далі, як вчора ГОДИНУ, починаючи з 21-00 не міг виїхати з вул. Дубнівська - 1-ка ТУПО їхала в один бік з людьми, а назад - водій возлагав на пасажирів, і їхав собі пустий нафіг з маршруту. Запитав одного, який якогось "кореша" свого висаджував на зупинці, чи має воно совість??? Так воно не тільки совісті не має, а ще й бикувати вміє, ледве до рукоприкладства мене не довів (правда, сам же, побачивши моє щире бажання начистити рило як мінімум (ЗЛАМАТИ маршрутку - для повного морального задоволення :0145: ) - то була 3-тя "холоста" спроба поїхати додому, припустив так, що я й номера роздивитися не встиг).

Вже з дому, мокрий і злий відкопав номер власника маршруту, та задав сакраментальне питання "ВОТЗАФАК, ДЯДЯ?" На що отримав чітку відповідь - в нас графік такий, до 9 вечора, це міськрада! Вони там, даруйте, зовсім їб@нулись? Це ЄДИНА маршрутка з Дубенської на Перемоги, 18-ки НЕМА після 7 вечора! І один з 3х!!! маршрутів, якщо 2-ку рахувати, чим можна дістатися на Перемоги з Волі...

Якого біса я маю платити 30-ці (яка мені ні в ....... ні в Червону Армію), а потім 15-ці, чи ще якій 2 РАЗИ!!! Мені що, зарплату підняли, і премію кожного тижня дають? Робиться це спецом, щоб ЛПЕ заробило? Оптимізатори й....ні! Таке називається ШАХРАЙСТВО і ЗМОВА, антимонопольники - вперед! Накатав запит на публічку в міськраду, подумую (якщо мерзнучи там годину в сніг, захворію таки :0117: ) про письмову "телегу" на перевізника в транспортний відділ міськради.

P.S. Вчора ж був на нараді в ОДА з перевізниками (відеоселектор забезпечував)... Як же вони, бідні, плачуть, як їм, б...., тяжко живеться. Так от таких бидляків совкових, як вищезгаданий (наголошую - НЕ водій (хоча теж той ще "красавчег") , а ПЕРЕВІЗНИК) - знімати НАХЕР з маршруту пора, з пожиттєвою забороною ведення такого бізнесу і ТАКИМ штрафом, щоб всі його автобуси стали власністю МІСТА, хай хоч гівном власним торгує, тільки щоб людей не возило. Нерентабельно їздити? ФІГУШКИ, просто ВПАДЛО. Правильно, ввчері ж МЕНШЕ ЛЮДЕЙ, так нафіга їздити не РІДШЕ, а ВЗАГАЛІ? Впевнений, поїдь ті 4!!! 1-ки по маршруту, до ЦУМу, а то й значно раніше всі були б набиті, як бочка оселедців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постійно їх багато кудись їде.

ну як... заїхати в супермаркет купити щось по "акції", потім знову сісти в інший тролейбус поїхати в наступний супермаркет, облазити господарські ярмарки, ну і все. на вечір додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...