Перейти до змісту

Продам сертифікати Milavitsa по 80грн., до 8 березня


volialutsk

Рекомендовані повідомлення

Продам сертифікати номіналом 200грн. на магазин білизни Milavitsa (пункт обміну- магазин порт сіті) по 80грн.Є 5 ШТ. Пропозиції в пиват, дружина буде відповідати, то вона попросила про створення теми.

post-11966-0-71343300-1425452317_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на картці написано "сертифікат на знижку". Є якісь додаткові умови застосування - мінімальна сума покупки чи ще щось в такому дусі? чи можна прийти з ним, взяти річ за 200 грн і все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та їх безплатно роздають і толку від них мало, ми з кумою пішли з такими у магазин, а в них умова що треба обовязково брати білизну, а просто тапки чи колготи не можна, а ціни на білизну там закачаєшся! Комплекти від1000грн, бюстгалтери від 600грн, труси 200грн, не знаю для кого як, а для мене це дорого, Вікторія Сікрет можна купити дешевше на кідстафі, одне що можна взяти це якраз таки колготи і тапки до 200грн, але ж умова брати білизну. 120грн знижки як ви пропонуєте це ніщо! А і ще умова одна що покупка моє бути не менше ніж на 400грн тоді буде знижка! Ми так і не купили нічого посміялись і пішли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж це питання цікавить, бо подарункові сертифікати так виглядають:post-4045-0-74316600-1425454133_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж це питання цікавить, бо подарункові сертифікати так виглядають:post-4045-0-74316600-1425454133_thumb.jp

Це оріфлейм роздає своїм консультантам цілу пачку таких))

А в тому магазині можна хоч щось купити за 200 грн?

Я вище писала свої враження від походу з сертифікатом)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на картці написано "сертифікат на знижку". Є якісь додаткові умови застосування - мінімальна сума покупки чи ще щось в такому дусі? чи можна прийти з ним, взяти річ за 200 грн і все?

умова одна що покупка моє бути не менше ніж на 400грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддам за пиво, куча таких є їх фармасі роздає на халяву, а в тому магазині жіночої білизни меньше як за 500 грн нічого не купиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...