Перейти до змісту

Город грехов /Sin City/(2005)


VadioN

Рекомендовані повідомлення

Город грехов

/Sin City/(2005)

post-2097-1200252502.jpeg

Информация о фильме

Название: Город грехов

Оригинальное название: Sin City

Производство: Dimension Films

Год выхода:2005

Жанр: Драма/Триллер

Режиссер: Роберт Родригес, Фрэнк Миллер

Актеры: Джош Хартнетт, Марли Шелтон, Джейми Кинг, Джессика Алба, Мария Белло, Кейт Босуорт, Карла Гужино, Бриттани Мёрфи, Микки Рурк, Ник Стайл, Брюс Уиллис, Элайджа Вуд, Бенисио дель Торо, Розарио Доусон, Майкл Мэдсен, Майкл Кларк Дункан, Клив Оуен.

О фильме:

Город грехов - это адская бездна преступлений. Один из его жителей пытается найти убийцу своей невесты. Другой, фотограф, случайно убивает полицейского и старается скрыть свое преступление. Спуститесь по глухому переулку города и вы найдете кое-что еще. В Городе Грехов полиция коррумпирована и улицы смертельно опасны...

IMDB: 8.40/10

Выпущено: США

Продолжительность:126 минут

Перевод: Профессиональный (многоголосый)

О файле:

Видео: XVID 720x576 25.00fps 1200 Kbps

Звук: Audio:Fraunhofer IIS MPEG Layer-3 codec, stereo 128 Kbps

Размер: 1100 Мб (671Mb+471Mb)

Скрины:

post-2097-1200252544.jpg post-2097-1200252508.jpg post-2097-1200252515.jpg post-2097-1200252521.jpg post-2097-1200252527.jpg

заливати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мені цей фільм не понравився, ледве додивився. Хоча в ньому грає Брюс Уіліс. :0143:

Якшо не помиляюсь, цей фільм вже є на ЛМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мені цей фільм не понравився, ледве додивився. Хоча в ньому грає Брюс Уіліс. :0143:

Якшо не помиляюсь, цей фільм вже є на ЛМ.

фільм лити не треба. Не актуально.

Крім Уілліса там ще грає Мікі Рурк, Джесіка Альба, Клайв Оуен та ряд інших не менш відомих акторів. Кінооператори та режисери, спеціальний гість Тарантіно. Як такий хвільм може не сподобатись.

Написав би просто "не справив враження"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що на мене не справило враження так це якість, тут здається краще. Фільм специфічний, і на любителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 рік потому...

Якщо є можливість залий будь-ласка, в мене дуже просили цей фільм .... Тай сам би глянув ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...