Перейти до змісту

Продам ноутбук Samsung R518


Рекомендовані повідомлення

Samsung R518

Екран 15,6

Процесор DualCore T4300 2100 Mhz (два ядра)

Оперативна память DDR 2 3Gb

Вінчестер 320 Gb

Відео ATI Radeon HD 4300 512 Mb

Вебкамера, DVD-RW, Window 7

В комплекті ноутбук, батарея та зарядне

Батарея тримає ~1 годину

Стан на 4/5 Є невеликі потертості

Ціна 4200 грн

ТОРГ ВІТАЄТЬСЯ

post-27472-0-05032200-1425126988_thumb.j

post-27472-0-76719600-1425126988_thumb.j

post-27472-0-82624400-1425126990_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балабол обіцяє і бреше не рекомендую я його купувати

Телефонува 2 дні, людина не чесна, Чудить Мудить Обманює, не рекоендую мати з ним справу мав б змогу мінусів вліпив б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балабол обіцяє і бреше не рекомендую я його купувати

Телефонува 2 дні, людина не чесна, Чудить Мудить Обманює, не рекоендую мати з ним справу мав б змогу мінусів вліпив б.

Для початку навчіть спілкуватись з незнайомими свою дружину/сестру чи кого-там, що було неприємно.. я і відповів.. "що не хочу мати з вами справу", телефоннй дзвінок був вкрай неприємний.

І не потрібно писати на olx образ в сторону незнайомих людей. Це Любомльський стиль спілкування? чим вам насолив - не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно неприємно коли ти дзвониш атобі називають іншу сумму ,не ту яка в казана на Олх ! ви ціну три рази поміняли за день ! Ви б спочатку оприділились би з ціною а потім подавали обяву !!! Нічого особистого але ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно неприємно коли ти дзвониш атобі називають іншу сумму ,не ту яка в казана на Олх ! ви ціну три рази поміняли за день ! Ви б спочатку оприділились би з ціною а потім подавали обяву !!! Нічого особистого але ...

Тут ціна вказана така як і на olx, а якщо просять скинути ціну... то сорі в чому ж проблема "іншої суми"? коли вона менша від заявленої тут і на olx! Ціна не змінювала! Присутність ТОРГу вказана! Ідіть оффтопте деінде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однозначно Балабол. Не рекомендую

Для диспуту є ця тема

ще одне повідомлення тут і будуть репресії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...