Перейти до змісту

GO WEST! 19.01


Dgura

Рекомендовані повідомлення

GO WEST! 19.01

Маршрут

Луцьк-Забороль-Білосток-Точин-Луцьк

Кілометраж~60км

100% асфальт,

вся дорога горбиста і тягунців вам хватить

старт в 8 біля Драмтеатра під ялинкою

Темп - матрасно-комфортний

Вимоги до учасникі: технічна і кліматична готовність,

детальніше правила покатушок, невиконаннях може призвети до тяжких наслідків.

приблизно зимовий велоодяг, а так з досвідом зрозумієте.

Відпочивальна частина

в Білостоці можна набрати класної водички,

а північніше по трасі в сосняку зправа від траси можна посидіти біля вогника

Якщо буде мало і погодка буде нормальною,

можна продовжити просування на захід вже по грунтовкам потім через ліс вздовж струмка вгору.

і там вогник попалить.

Маршруту Білосток-Садів-Шельвів-Затурці-Торчин,

але це крюк буде десь на ~36км (саму хочеться бо я там ніколи не їздив).

Бажаючим писать на форумі, ICQ 268-698-512 або моб. 805076420

Учасники

Dgura

TAIS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо-ло-дец!

Решился всетаки. +1.

Для привлечения массовки упомяни про шашлычок и морозец где-то -8,-9

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-ий нах

це сцуко ібонічно-заєбічно-охує* зає* нев'є* довбоє* поїздка в один кінець :owl: .

Прогноз знову під* , ранком нормально, але дощ мав після 5 бути, а почався в 3.

Все почалось сцуко добре.

в 7 будильник зазвонив, голову розвалилась навпіл, і сцуко почав збиратися, пожрав.

Біля Лесі зустрів Андрюху (новенького), я був в шоці. До пів 9-ої почекали, поїхали.

Погода люкс була, мокренький асфальтик потроху сохнув, їхали матрасним темпом, просинались.

Після Забороля вийшло сонечко, настрій ще більше піднявся, і під веселе балакання тягунці пройшлись швидко, от ми в 10.15 в Білостоці біля джерла. через півгодини приїхали два лося - Андрюха і Володя обидва на платонах, сцуко ідилія н*х Поговорили і роз'їхались, вони на Торчина, а ми go west! Спочатку асфальт з сніжком, далі в кінці Садова, асфальт різко обривався виступом і вниз в багно, а далі сцуко розталий лід з болотом, повна ж* , місцями налипання зимової багнючки. Далі вирішили пізд* полями, швидше виходило, і по полям виїхали до дороги яка вздовж струмка була. Далі сцуко лісок, класика - повно хмизу, стовбурів, колії по 30см і все вкрите мокрим снігом, і носить. Струмок несподівано пропав, в низині де він мав бути, були тільки дерева і якись великі яскраво-зелені ялинки(рівчак якись не простий був), ще прийшли трохи, побачили зправа дерево, що височіли над ним, і полізли вгору до нього, там і розпалили вогник, сірниками і папіром А4 з виведенями теорії, біля вершини горба і на вершині були окопи.

Пообідали, шкарпетки і взуття сушили, а кусок шнурка з двох кінців відпалив ;). В 2.10 зібрались і почали вибиратись з лісу, йшли вздовж долини струмка, далі незвернули в одному місці, пішли прямо (наліво булась якась хатина), а наліво видна була наша правильна дорога до Шельвова. А далі їхали перли(в основному йшли) переважно на захід по мокренькому сніжку, по слідам всякої звірини, людських слідів чи якась транспорту не було. Так і перли і коли нарешті ПОЛЕ!!! я сцуко кричав :).(виїхали на 3км північніше чим планували) Направо було дорога на якась село, але ми поперли прямо на захід по полям з водою, і в 15.20 наші ноги ступили на асфальт, почало накрапать.

І ми сцуко оптимістично пошквалили по асфальту, далі був схил і там до 45+ на 3-8 весело вошквалили, незабаром в'їхали в Затурці. Поїхали по трасі, була оптимістична табличка Луцьк 30км. Дощ потроху більший став, ми ставали ще шини підкачали, далі за Торчином привал зробили, сочок додулили і перекусили. А далі дорога все мокріша, і все темніша,дощ полива, і боковий льодовий вітер забезпечував швидке охолодження, ноги нафіг мокрі, рукавиці аналогічна, бафи промокли, термік поступово також промок і тяжко на мені звисав, штани мебрані почали відсирівати.

Це була дорога Мерців - доїдь або здохни.

Перед заборолем пробігся по дорозі , стопи занімили і долоні. В заборолі вже пальці рук нафіг віднімили на 3 зпереду переключити неміг, велиці пальці неслухались (ініші вже давно відказали). Доїхали до Луцька, два передагоніальних крика куска м'яса холодильної температури, яке що могло говорить, андрюха в аналогічному стані. Далі на володимирівський біля заправки їдем через здоровенну калюжа, і машина попутна з 30л на нас - контрольний удар шоб повний п*, почалась істерика, а нам хоч під водоспад, мокрішими вже б не були. І далі по Луцьку, шокували аборигенів, і в центр і розїхались. Ноги десь за півгодини в ванні відігрів, начебто все нормально.

Фотки і кілометраж запостить андрюха як оклемає.

Пульсометр

час 6:20:54

середній 130уд/хв (з стоянками)

максимальний 226уд/хв

спалено 4770ккал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сцуко ранок

відчуття відбивної, голова розвалюється і спущене заднє колесо.

Знач покатуха вдалась :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво!

Просто поема!

Гвозди бы делать из этих людей..... :)

На фоне этих тяжелых испытаний воскресная поездка до Дерно и обратно - легкая прогулка, даже с попутным ветром к сожалению только в одну сторону. Из мелких приключений - заклинившая педаль у кое-кого, и соответственно порядка 30 км ентот кое-кто крутил одной ногой!!!!!

Что мне снег, что мне зной, .....

А так все достаточно сухо и цивилизовано. Разве что звуки губной гармошки в придорожном кафе заставляли забыть о настоящем и уводили за собой в вечность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весело вам було,

а я з 1 до 7 велик до ладу приводив, голова весь день сцуко болить і зараз :)

Результати моїх ібань:

в кармері розрив на 2см біля ніпеля, камера вдавилась в фліпер і її розірвало. Ітого п* в магазин за камерою і фліпером

далі пердній переклюк клинив і на 3 тільки з зусиллям двох рук переключався( думав вже зламаю манетку), зняв в уйат-спирт - тіпа запрацював.

Гальма після суміші багна, снігу, хвої і трави в жопі були, майже до руля обидві ручки продавлювались.

огляд показав, що я добив колодки , в вібрайках 1мм до метала залишився, а в дискових дюрка наскрізна в одній колодці,

але в мене запасні були, поставив.

Велик сцуко вимив, повно трави, хвої (болото за 3 години під дощиком змилось) і піска з асфальта, касета, шатуни і ланцюг поржавіли - все протирав і змазувава.

Цікаво як там андрюха (новенький) коли відійде і як там вел його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м... да поїздочка вдалася на славу :D, дистанція склала 91,78км. на слідуючий день ранком встав з таким відчуттям ніби не я на байку їхав, а він на мені :) вел ніби нічо, в робочому стані... правда ще не їздив, а сам до вечора оклигав, жить буду :D , отже все супер!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то... пройдемо вогонь, воду і мідні труби :) , доречі коли слідуюча покатушка? бо якось не цікаво - вел чистий, немає кілограмів налиплої грязюки :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...