Перейти до змісту

Підводні каменюки Інтернет-покупки: хитрий бізнес перевізників


Lutskforever

Рекомендовані повідомлення

Saddy, а я і не знала, що укрпошта наложенним возить

назва в них не "налож. платіж". якась інша, але принцип той самий, але потрібно оплатити перед отриманням посилки (тобто немає такого я в новій пошті: не підійшов товар, забрав гроші назад і повернув посилку). відправник оголошує вартість відправлення, оплачує доставку, потім йому гроші (сума оголошеної вартості) приходять поштовим переказом.

особисто сам не відправляв - бачив та чув, поки стояв в чергах.

набагато більше гемору та паперів, ніж в тій самій новій пошті, але для відправки не надто цінних речей - саме воно.

для прикладу - відправляв укрпоштою знайомому книги в Київ - за доставку посилки десь 2-3 кг заплатив 14 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну такий "наложенний". Як на мене то в тому і суть його, що перш ніж платити ти можеш глянути що прийшло. А раптом там цеглина просто))) А так зміст в тому "наложеннийому", якщо ти вже всеодно оплатив посилку, а тільки тоді побачиш що прийшло, з таким успіхом можна і на перід гроші кидати, для покупця ніякої різниці. Чи я щось ненеправильно зрозуміла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не переконую про зручність наложенного платежу на укрпошті, я писав лише про дешеву ціну доставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, та хіба я з вами сперечаюсь? Просто з наданої інформації зробила висновок, що їх налож. не зручний. А щодо ціни, то дійсно значно дешевше. Раніше користувалась Новою поштою, тепер Укрпоштою. З Києва приходить швидко, а от якщо далі, то довгенько. Але дешевше однозначно. За те, що зараз плачу на Укрпошті по 6-10 грн на Новій обходилось в 25-35 грн і то не знаю чи там ще не подорожчало, бо вже місяці півтора не замовляла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перхепс! Ну але всерівно, через Алі надійніше замовляти ніж в деяких наших продавців! Хоча є ряд інтернет магазинів котрі првцюють по передоплаті і висилають товар всьо чьотко!

не розумію твоєї логіки, якщо ти береш свіжий макбук ейр за 3999 грн в якогось пупкіна (який вчора на олх зарегався) то одне, а скажімо, в прода з 500 фідбеками на тому ж аукрі - інше. Якщо поспішаєш і якийсь китайський свисток потрібен дуже дуже - купляєш в укр. реселеррів з їх маржою, якщо не горить - береш безпосередньо в чайні.

Не втирай єресь таку як в темі з валютами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну такий "наложенний". Як на мене то в тому і суть його, що перш ніж платити ти можеш глянути що прийшло. А раптом там цеглина просто))) А так зміст в тому "наложеннийому", якщо ти вже всеодно оплатив посилку, а тільки тоді побачиш що прийшло, з таким успіхом можна і на перід гроші кидати, для покупця ніякої різниці. Чи я щось ненеправильно зрозуміла?

Приотриманні посилки наложеним на новій пошті ви оплачуєте суму яку маєте повернути+затрати нв пересил,потім просите щоб представник нп дав вам можливість переглянути товар,оглядаєте,якщо вас щось не влаштовує відмовляєтесь і все ,зповнюєте форму на відмову грощі всі вам відразу повертають! Ви тільки попадвєте на доїзді на відділення якщо їдете транспортом а не ідете пішки і все!

А от з укр поштою то відправляв один раз і то по передплаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перхепс! Ну але всерівно, через Алі надійніше замовляти ніж в деяких наших продавців! Хоча є ряд інтернет магазинів котрі првцюють по передоплаті і висилають товар всьо чьотко!

не розумію твоєї логіки, якщо ти береш свіжий макбук ейр за 3999 грн в якогось пупкіна (який вчора на олх зарегався) то одне, а скажімо, в прода з 500 фідбеками на тому ж аукрі - інше. Якщо поспішаєш і якийсь китайський свисток потрібен дуже дуже - купляєш в укр. реселеррів з їх маржою, якщо не горить - береш безпосередньо в чайні.

Не втирай єресь таку як в темі з валютами ;)

Я цим хотів сказати просто що є навіть в простих інтернет магазах (не олх)товарза який треба платити на перед і висилають те що замовив і все груд! Просто на олх є не добросовісні продавці так як і покупці. Я переконаіся в тому що якщо людина хоче купити щось через олх то вона звонить! І тоді все уточняє! За ту тему я вибачився! Скінув пости не в тєму! Кіданули в мінуса! Сорі більш не буду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафіга так багато тексту

не подобається – їдеш в Київ і купуєш з рук в руки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафіга так багато тексту

не подобається – їдеш в Київ і купуєш з рук в руки

А як нема можливлсті! ??? Просто є люди котрі по манері розмовляти зрозуміють чи варто щось купувати в людини чи ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли замовляв фотоапарат, знайшов інтернет-магазин, в якого є якійсь хитрий договір з Новою Поштою, за яким вартість пересилки наложеним платежом всього 50 грн. Інші магазини, де був в наявності цей товар, могли запропонувати мені пересилку тільки за тарифами НП. Згідно їх калькулятора, мав би заплатити десь біля 500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 за наложенний платіж за фотік

Просто фотік вартував більше 18к грн. 2 відсотка комісії за наложений платіж + ще комісія якась + вартість пересилки = 520 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там на новій пошті починають сильно заганяти ціни На послуги.Був раз випадок розказували:чувак відправляв наложкою телефон з володимира в київ чи куди не пам'ятаю,від тел відмовились,він написав заяву на повернення але не в володимир а в луцьк бо вчиться тут. Прийшов забирати,а йому кажуть 6700+послуги нової пошти. Тупанув сам чи як я хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любі друзі, попереджаю: знову многа буков.

Читати взагалі і дочитувати до кінця - святе право кожного читаючого. Не хочеш читати - не читай, не муч оченята.

Згоден, коротко не вийшло. Я сам дужо люблю афоризми за їх коротку форму і величезну змістовність. (До речі, афоризм про афоризм: афоризм - це гарно відредагований роман.) І, нажаль, я ще не знаю такого афоризму в який можна було впихнути стартовий топік. Це по-перше.

А по-друге: ту систему правового балагану придумав не я. Я лише потратив свій час на вияснення пару суттєвих моментів, нагадав що таке існує, показав ЯК оно існує.

По-третє: мене намахали. До одного прекрасного зимового дня я не користувався послугами Інтайму і чомусь не орієнтувався в тарифах/умовах Інтайму. Тому з легкістю погодився на запропоновану манагером "найдешевшу" доставку. По факту при оплаті я без екселя порахував шо НоваПошта була б за щастя, а Делівері ваащє.

Я все роблю, щоб ситуація із намахуванням_мене була останньою в моєму житті або в чиємусь житі.

Дуже больно наступати на ті ж самі граблі, а особливо мужчині на дитячі.

Отже, сей топік не для тих, хто любить коли його намахують. Топік не для того, щоб комусь поспівчували.

Топік для тих, хто отримавши інформацію, можливо прийме її до уваги.

Ще раз від ТС, в студію підказки (2 блоки) для народу, який не береже свої оченятя, не відколовся на третьому абзаці і просто дочитав до кінця.

1.1) правильно домовляйтесь із менеджерами магазину ібо роблять вони не так добре як пілікають. Обговоріть майбутню оголошену цінність.

1.2) наведені істотні тарифні умови трьох найпопулярніших перевізників. Цікаво, що більшість манагерів магазинів при оформленні замовлення в тарифах не бельмес. В принципі, це не є дивно, адже це не їхні витрати. Ну а інформація коштує грошей, причому Ваших грошей.

Це був перший блок; признаюсь, що я не думав такеє явне ще й писати. Змусили…

А другий блок - веселіший: "страховка", вона ж оголошена цінність, межі відповідальності сторін. Тут слід звернути увагу на такі моменти: хто і перед ким відповідає і за що відповідає. Читайте договори! Взагалі-то цікаво було б почути думку юриста, але не судьба …

В даному випадку з точки зору юриспруденції діють два нормативні рівні:

- ЗАГАЛЬНІ норми (кодифіковані), з яких випливає, що передімною перевізник відповідає у повній мір і навіть без додаткової мзди , ЯКЩО ІНШЕ НЕ ДОМОВЛЕНО між сторонами у договорі;

- СПЕЦІАЛЬНІ норми (договірні). Тому читайте, читайте договори (в кого оченята не болять).

Почитавши договори/правила перевізників я намацав пару підводних каменюк. І в кожному конкретному випадку обираю найкращий для себе варіант. І при настанні певних випадків (потенційно геморойних) я зможу доводити свою точку зору, а на скільки вона об*єктивна - суд розсудить всіх по своїх місцях, а час – розложить по своїх.

А суб*єктивно дивно якось доплачувати конторі, за те, що б її найманий працівник вантажникВася випадково не поставив на мою коробочку файненький біленький холодильничок. А про необхідність страхування чи то від метеориту чи то від вантажникаВасі - суто особиста і ситуативна справа.

п.с. Знаєш - значить озброєниий. Бути пацифістом і мати гострий зір - особисте, непорушне і святе право кожного.

Давать советы всегда плохо, но хорошего совета тебе никто не простит (Оскар Уайльд).

абзац офтопу. Презент для того, кто дочитав до грьобаного кінця.

Прочитал слово либидо наоборот. Много думал.

Когда Бог раздавал мозги, руССкая армия была на учениях...

П.п.с. По персоналіям:

To EleKtrik:

спробую тебе здивувати ще раз: в мене було декілька «фотіків», кожен з яких був дорожчий за батькове авто. (дай вгадаю, за логікою ситуації, після веселого фотіка, має вийти на авансцену не менш веселе батькове авто).

To Saddy:

Асорті причин заплатити наперед:

• Інтернет-магазин з репутацією (знаю точно шо не одноденка)

• Зручно, швидко (нажав кніпку «Віза/Мастер..» і вперьод).

• Економно1 (кредит від банку без%% на макс55 днів); а кошти на карточку потім закину якогось 20-го числа коли отримаю зарплату.

• Економно2 і оригінально ці не потрачені готівкові кошти закинути на депозит в тому ж банку.

• Економно3 (ситуативно) інколи за «візу/мастер» надають знижку 5%.

• Економно4 не платиш комісію 2% за «наложений» платіж.

• Економно5 (ситуативно) інколи при попередній і/або безготівковій оплаті доставка є безкоштовною (наприклад, 26.06.2014 точно була такого плану акція Розетка+НоваПошта).

• Деякі продавці не відвантажують без 20% передоплати.

• Деякі продавці не відвантажують без 100% передоплати.

• Процесуальний н*юанс: в деяких пунктах видачі роблять такий трюк, коли перевізник віддає вантаж для перевірки ЛИШЕ ПІСЛЯ СПЛАТИ вартості товару, вартості перевезення і комісії 2% за «наложений» платіж. І якщо товар не влаштовує, ти тут же можеш за свої гроші відправити вже свій товар назадвзад. А якщо повернутий товар на тому кінці не приймуть? можливо через пару день новийЧИстарий товар знов привезуть тобі. Хто буде платити за цю карусел ?

Так що, Saddy, твоє правило№1 дійсно слушне і хороше, але не єдине.

To lilechka:

Бачив,що Вас турбують ціни на газ - рекомендую реальний крок: «створити власну компанію…і встановити прийнятні умови та тарифи... собі взагалі безкоштовно зможеш доставляти» Кінець цитати. Але вважєйте, lilechka, що згідно останнього енергопакету одна особа не може бути і видобувачом газу і транспортером газу;

Із актуальнішого. Тема «вартість проїзду маршрутки 3грн», Ваша цитата «і я !б@ла жити в такому неідеальному світі. Хочу супер інфраструктуру і електромобілі». Кінець цитати. Тому рекомендую: «створити власну компанію…» по виробництву електромобілів + створити власну будівельну компанію і побудувати бажану супер інфраструктуру. Можливо, я навіть Вам допоможу з доставкою будматеріалів для побудови бажаного. Обіцяю ціни на перевезення на рівні мінімальнихРинкових, але з обов*язковою умовою: з Вас додатково 1% «страховки» від вартості перевезених будматеріалів. Погоджуйтесь. Та шо ж там для Вас 1%, капля в морі, у Вас же вааще є ЛільГазПром.

To Соромітник:

який радіус кругозору потрібно мати, щоб в описаному випадку поїхати в Київ і купити з рук в руки ? Відповідь: точно не менший радіус як в того, хто таке порекомендував.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lutskforever, маєте 2 варіанти:

а) поїхати в Київ за товаром

б) скористатися послугами перевізника на його умовах

...

Не влаштовують умови перевізника ? нєфіг нити – завжди є вихід

жоден з них нічого вам не винен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...