Перейти до змісту

Продам грибницю шампіньона


santei516

Рекомендовані повідомлення

Є в наявності або під замовлення готові грибниці шампіньонів, всі питання по телефону 0661092429

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін забувся(( ціна 100грн за штуку

Штука це що? у якому вигляді вона продається? Разом добривом і землею у мішку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інтернеті тих фотографій валом, а хто знає шо це таке то йому не потрібна фотографія.

Блін забувся(( ціна 100грн за штуку

Штука це що? у якому вигляді вона продається? Разом добривом і землею у мішку?

так то вже готова грибниця, вам тільки потрібно зрошувати її водою
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інтернеті тих фотографій валом, а хто знає шо це таке то йому не потрібна фотографія.

Блін забувся(( ціна 100грн за штуку

Штука це що? у якому вигляді вона продається? Разом добривом і землею у мішку?

так то вже готова грибниця, вам тільки потрібно зрошувати її водою

Також мене цікавить, але Ви б все-таки вказали що за грибниця...хто виробник, дали фото упаковки...вони різні є... Чи перевірено, наскільки якісна, чи нормально проростають ? Цікавить 2-3 грибниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так то вже готова грибниця, вам тільки потрібно зрошувати її водою

Мене також якість цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виробник МІКОГЕН, Тернопільска область. Якшо створені умови то проростають 99%, під ліжком чи на шафі вони просто засохнуть якби ви не поливали їх.

Я не торговий представник шоб рекламувати там шось, продаю бо набрав забагато і неможу доставити в іншу область.

Розмір грибниці 60х40х20см

залишилось 10 грибниць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

для печериць світла не треба.

А на рахунок льоху - "льох льоху рознь", чи не так? Хто ж екстрасенс знати, що там в твому льосі робиться... Тож маєш інет, погугли вирощування печериць і не буде дурних запитань.

santei516, тільки зара тему побачив... Більше не возиш? Чи може контакти в Тернополі переп'єш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для печериць світла не треба.

А на рахунок льоху - "льох льоху рознь", чи не так? Хто ж екстрасенс знати, що там в твому льосі робиться... Тож маєш інет, погугли вирощування печериць і не буде дурних запитань.

Я питання ставив ТС, а на рахунок які питання мені задавати і які вони дурні чи ні буду я сам вирішувати без умніків.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну, то чого не вирішив, а запитуєш? Якби хоч трохи почитав про вирощування печериць, то зрозумів би, що запитуєш дурню. Чи хай дурніші читають?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене то все росте в льосі, трішки мікроклімат не такий, тому трошки ростуть з запізненням,а так все чудово. Можу привезти під замовлення.

Фото виклав спеціально для тих хто боявся купляти грибницю))

з того заводу малими партіями не відпускають, там мінімальне замовлення 20т. Тому там все село скидається баблом і купляють фуру, а потім хто шо хоче те і робить з тими грибницями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 тонн?!!! :_09: Ото хапугі... Колись під Львовом можна було купити кому скільки треба, а не так... м-да...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам був в шоці, але шо поробиш))) я купляв 16грибниць зразу, вони займають багатувато місця тому на 20т там небагато виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...