Перейти до змісту

Водій з власним авто (бусом)


Zalepok44

Рекомендовані повідомлення

якщо пішла така пянка, то дозвольте, вставити своїх 5 копійок.. ..

я прочитав оголошення з зацікавленістю, все таки є в мене бус, і все б нічого, якби я не дійшов до суми зарплати і згадки про амортизацію включену в цю суму. Обовязки, це не проблема, нічого такого нереального, а от по грошах розкладу по полочкам:

загальноприйнята норма для буса, що амортизація складає, 50 відсотків від вартості палива. отже віднімаємо 500 гр. залишається зарплата 3000 гр. Йдемо далі, я так розумію, витрати компенсуються тільки на робочі поїздки і хоча їх не багато але машину треба кожного дня треба подати, а ця дорога тобто витрати лягають на плечі працівника. Наприклад, до гулака артемовського мені 5 км. туди і з роботи виходить 10. собівартість км =2.50 отже 25 гр в день, 25 робочих днів це 625 гр ще віднімаємо. скільки в цілому отримаємо? ну от така арифметика(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо пішла така пянка, то дозвольте, вставити своїх 5 копійок.. ..

я прочитав оголошення з зацікавленістю, все таки є в мене бус, і все б нічого, якби я не дійшов до суми зарплати і згадки про амортизацію включену в цю суму. Обовязки, це не проблема, нічого такого нереального, а от по грошах розкладу по полочкам:

загальноприйнята норма для буса, що амортизація складає, 50 відсотків від вартості палива. отже віднімаємо 500 гр. залишається зарплата 3000 гр. Йдемо далі, я так розумію, витрати компенсуються тільки на робочі поїздки і хоча їх не багато але машину треба кожного дня треба подати, а ця дорога тобто витрати лягають на плечі працівника. Наприклад, до гулака артемовського мені 5 км. туди і з роботи виходить 10. собівартість км =2.50 отже 25 гр в день, 25 робочих днів це 625 гр ще віднімаємо. скільки в цілому отримаємо? ну от така арифметика(

А ви заради цікавості наберіть до ТСа, або в пп, просто поговоріть, думаю домовитись можна буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на фірмі теж всі хворіють "універсальністю" - тільки задовбало за одну зп робити роботу на яку мали б наняти 3 людей, хоча б давали 2 зп чи 1,5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка заробила на власний бус, навряд чи погодиться на такі умови і з/п.

Потрібно шукати хлопчину років 18-20 якому тато чи мама купили машину і утримують її. Оскільки утримання вантажного авто при нинішніх цінах аж ніяк не вписується в 2500грн (100$) А за 1000грн чистими (якщо вийде) вибачте.

Сьогодні виїзд буса по місту мінімум 250грн. За містом 3,50 за км (якщо знайдете)

А Вам ще й поприбирати, позамітати, клієнту вдома зібрати ліжко...

Не реально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну робочу машину яка більше їздить чім стоїть в ремонті потрібно мінімум 4 тис дол. а це 100 тис грн. Трішкі напряжно в даний час.

Вооооооооооот!!!!!. З цього й треба починати. Ви шукаєте людину, яка інвестує в вашу компанію своїх (мінімум) 100 тисяч гривень і буде виконувати ще різноманітну роботу. Ваша зарплата нормальна і робота не страшна, я б і сам на неї зараз пішов, якщо на ваш бус. Але я не готовий вкладати в вашу фірму 100 000 гривень і не мати з цього ніякого вихлопу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zalepok44 от користувачь Segbec має власний бус і шукає роботу перевізника. Домовтеся з ним, за ці 3500 на 8 ранку приїхав меблі запакував - розвіз по місцях і швиденько склав, і вже в 10-11 вільний. Як на мене, дуже чесна і вигідна пропозиція для обох сторін. Я б сам пристав на такі умови, як би мав черевичок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть смішно слухати за такі гроші)))) Як мінімум 85 грн\год. або 3 грн\км, і то це ще треба подумати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще й прихована система штрафів, яка забирає половину зп, без того жалюгідної.

А ти звідки знаєш про нашу систему штрафів? У нас взагаліто номальне ставлення до людей (працівників) і ніхто нікого гривнею не наказує, тільки преміює доречі. :_04:

2 Zalepok44 от користувачь Segbec має власний бус і шукає роботу перевізника. Домовтеся з ним, за ці 3500 на 8 ранку приїхав меблі запакував - розвіз по місцях і швиденько склав, і вже в 10-11 вільний. Як на мене, дуже чесна і вигідна пропозиція для обох сторін. Я б сам пристав на такі умови, як би мав черевичок.

Ні, шановний. Я нікого просити особисто не буду! Мені потібна людина яка в першу чергу буде знаходитись в магазині протягом робочого дня. Для того коли прийшов клієнт (клієнтка) і купує комода щоб було кому разом зі мною його закинути йому (їй) в авто.

В день можна зібрати 1 ліжка (30-40 хв), раз з'їздити на НП (1 год) далі сидим ждем роботи (клієнта).

Навіть смішно слухати за такі гроші)))) Як мінімум 85 грн\год. або 3 грн\км, і то це ще треба подумати....

Ну-ну) Прийде і твій час в нинішніх умовах. Мені за сьогодні зателефонували з борда 3 людини, і вони готові працювати на дану ЗП зі своїми бусами. Тому, що зараз роботи НЕМАЄ! В мене самого єможливість взяти буса в тестя і возити за 85 грн/год. Але я реально розумію, якщо буде 2-3 год в день, це реальна пруха. А там вже й витрати на пальне....

Є в мене друг таксист, купис собі АУДІ і думав що буде жити в шоколаді, мати по 500+ грн в день, як мають деякі його колегі, а тут сидить і чухає репу чого це він так не заробляє. Відповідь проста, не кожному дано. Хтось свою кієнтську базу напрацьовує роками, а хтось хоче все в одинь день. Думавши шо вкласти 10к $ достатньо шоб попер бізнес...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені за сьогодні зателефонували з борда 3 людини, і вони готові працювати на дану ЗП зі своїми бусами. Тому, що зараз роботи НЕМАЄ!

То тему можна закривати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені за сьогодні зателефонували з борда 3 людини, і вони готові працювати на дану ЗП зі своїми бусами. Тому, що зараз роботи НЕМАЄ!

То тему можна закривати?

То ти все таки подзвонив теж, а тепер бачеш по повідомленню залєпка що в тебе є конкуренція і вже спішиш тему закривати щоб не втратити мажорну роботу так????:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще й прихована система штрафів, яка забирає половину зп, без того жалюгідної.

А ти звідки знаєш про нашу систему штрафів? У нас взагаліто номальне ставлення до людей (працівників) і ніхто нікого гривнею не наказує, тільки преміює доречі. :_04:

2 Zalepok44 от користувачь Segbec має власний бус і шукає роботу перевізника. Домовтеся з ним, за ці 3500 на 8 ранку приїхав меблі запакував - розвіз по місцях і швиденько склав, і вже в 10-11 вільний. Як на мене, дуже чесна і вигідна пропозиція для обох сторін. Я б сам пристав на такі умови, як би мав черевичок.

Ні, шановний. Я нікого просити особисто не буду! Мені потібна людина яка в першу чергу буде знаходитись в магазині протягом робочого дня. Для того коли прийшов клієнт (клієнтка) і купує комода щоб було кому разом зі мною його закинути йому (їй) в авто.

В день можна зібрати 1 ліжка (30-40 хв), раз з'їздити на НП (1 год) далі сидим ждем роботи (клієнта).

Навіть смішно слухати за такі гроші)))) Як мінімум 85 грн\год. або 3 грн\км, і то це ще треба подумати....

Ну-ну) Прийде і твій час в нинішніх умовах. Мені за сьогодні зателефонували з борда 3 людини, і вони готові працювати на дану ЗП зі своїми бусами. Тому, що зараз роботи НЕМАЄ! В мене самого єможливість взяти буса в тестя і возити за 85 грн/год. Але я реально розумію, якщо буде 2-3 год в день, це реальна пруха. А там вже й витрати на пальне....

Є в мене друг таксист, купис собі АУДІ і думав що буде жити в шоколаді, мати по 500+ грн в день, як мають деякі його колегі, а тут сидить і чухає репу чого це він так не заробляє. Відповідь проста, не кожному дано. Хтось свою кієнтську базу напрацьовує роками, а хтось хоче все в одинь день. Думавши шо вкласти 10к $ достатньо шоб попер бізнес...

Як кажуть на коже товар є свій покупець. От і на вашу пропозицію знаходяться люди. Особисто мене не влаштовують такі гроші, адже в Луцьку повно фірм, які платять в рази більше, ніж ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там такі гарні дівчата працюють, з таким глибоким декольте покупців зустрічають, що nickel би подобрішав відразу і без гроше може б там працював :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там такі гарні дівчата працюють, з таким глибоким декольте покупців зустрічають, що nickel би подобрішав відразу і без гроше може б там працював :0155:

Там ще офіси та шкіряні дивани...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там такі гарні дівчата працюють, з таким глибоким декольте покупців зустрічають, що nickel би подобрішав відразу і без гроше може б там працював :0155:

Та я ж і так не злий зовсім. І в жіночому колективі працював 6 років, де з 11 чоловік лише я один був чоловічої статі. Тепер мене цим спокусити важко, в принципі, як і налякати. Але буса в мене все-рівно немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакансія закрита. Нажаль людину взяли не з Борда.

Видно бордівчани трохі мають "клепку"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакансія закрита. Нажаль людину взяли не з Борда.

Видно бордівчани трохі мають "клепку"!

Ну було близько 10 бажаючих з борди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...