Перейти до змісту

Продам протеїновий коктейль Нечурал Баланс


Хри

Рекомендовані повідомлення

Коктейль «Нечурал Баланс» - це суха суміш для приготування живильного напою, призначеного для природного зниження ваги та занять в спортзалі. До складу коктейлю входять три унікальних джерела протеїнів, яблуко, шипшина, розчинна і нерозчинна клітковина, необхідна для здорового травлення. Всі ці інгредієнти забезпечують максимальне засвоєння організмом поживних речовин.

Коктейль «Нечурал Баланс» - це результат 8-річних досліджень шведських учених. В основі його унікальної запатентованої формули лежить збалансований комплекс чистих природних поживних компонентів:

-Протеїн зеленого горошку забезпечує насичене білкове харчування.

-Яєчний протеїн містить оптимальну кількість Омега-3 і Омега-6 жирних кислот - в тій же пропорції, що і мозок людини.

-Молочний протеїн вважається найбільш біологічно активним серед всіх протеїнів.

Як приймати коктейль «Нечурал Баланс»?

Для зниження ваги - 2 рази на день за 30 хвилин до їжі

Для підтримки ваги і енергії - 1-2 рази на день замість перекусу або коли хочеться солодкого

Для збільшення маси тіла - подвійна порція (2 мірні ложки суміші на 200 мл молока / води ...) коктейлю після тренування

Смаки: ванільний, шоколадний,полуничний.

Вага: 378 г - приблизно 40 порцій

Ціна - 345 грн!

Розповім детальніше по тел. або при зустрічі 099-324-9930

post-19944-0-74831100-1422956632_thumb.p

post-19944-0-69660900-1422956633_thumb.p

post-19944-0-30276200-1422956634_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адепт хєрбалайфа?)

протеїн для зниження ваги) 400 грам це 40 порцій))))

унікальні джерела протеїнів)) на ринку сир- не менш унікальне джерело)

Для чого вводите людей в оману?

звідки ціна? 2.5кг протеїну коштує 700-800грн) у вас 2500грн за ті ж 2.5кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу детально тим, кому цікаво.

Про коктейлі можна почитати в інтернеті, є безліч відгуків людей, які п"ють ці коктейлі і добиваються бажаних результатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навіщо їсти всяку хню?

Це повністю натуральний продукт.

Не кожен має змогу їсти 3-4 рази на день повноцінну корисну їжу.

Ці коктейлі спочатку були створенні для людей, які перенесли тяжку операцію і організму було тяжко викарабкатися. Їхній склад настільки натуральний і настільки легко засвоюється організмом, що їх інколи порівнюють з колишнім дитячим харчуванням.

Особисто я п"ю їх як перекуси на роботі, замість ковбаси і булочок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключено що бодяжиться воно все на якомусь одному польському заводі, на одні маленькі гарненькі пакетики ліплять - оріфлейм ваніль-кисіль і продається дрого з шутками-прибаутками як вище, а в інші банки сиплять багато і дешево, але виїжає під брендом, нехай OLIMP чи FitMax, і на прилавках вже банальний спорт-піт.

Я бачу це так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого ви не вказуєте що протипоказано людям з алергією на яйця.а полуничний людям з алергією на полуницю.й дуже вже цікаво чого на презентації від оріфлейм зазначали що схуднення - це побічна дія?

ціна продукту завищена за рахунок відсотків продавців-консультантів та тих хто їх запросив до 10 коліна?на мою думку доведеться платити за бренд та рекламу

Не виключено що бодяжиться воно все на якомусь одному польському заводі, на одні маленькі гарненькі пакетики ліплять - оріфлейм ваніль-кисіль і продається дрого з шутками-прибаутками як вище, а в інші банки сиплять багато і дешево, але виїжає під брендом, нехай OLIMP чи FitMax, і на прилавках вже банальний спорт-піт.

Я бачу це так :)

повністю підтримую.колись також займався спортивним харчуванням.закупляли в основному в польщі-чехії.наприклад протеїн 5 кг одна ціна.а він ж розпакований в маленьку тару,під іншим брендом з додаванням ароматизатора в 2-3 рази дороще вартує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо когось з відписавших цікавить детально щодо компонентів чи алергії, чи будь-чого іншого, можете зателефонувати мені, або я можу вас запросити на зустріч-презентацію, де ви поспілкуєтеся з людьми, які вживають ці коктейлі. Можу дати почитати книжечку про дану продукцію.

Коктейлі мають сертифікацію GMP - не впевнена, що багато протеїнових коктейлів її мають, одиниці мабуть.... навіть ліки, які ми купуємо в аптеках не мають такої високої сертифікації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...