Перейти до змісту

Про що ми мріємо?


Кирило

Рекомендовані повідомлення

Стало цікаво про що мріють бордівчан?

Головне, що ваші мрії були реальними (які ви обов'язково виконаєте/досягнете).

65nzzUAkOuo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало цікаво про що мріють бордівчан?

Головне, що ваші мрії були реальними (які ви обов'язково виконаєте/досягнете).

65nzzUAkOuo.jpg

мабуть зараз найактуальніше це кінець "східного дерибану" та стабільність в країні))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно - мир.

Я зараз маю такі мрії: мир в Україні та здоров'я своїй мамі, що б вона одужала. Все інше: живы будем - не помрем. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть зараз найактуальніше це кінець "східного дерибану" та стабільність в країні))

А, конкретно, ви про що мрієте (мета, ціль). Типу побудувати будинок, піднятись на Еверест, зробити робота який варив би вам каву зранку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кирило, а Ви про що мрієте?

Про багатих українців. Про Україну, яка займає перше місце у світі по найбільшій середній зарплаті, де 99,9% живуть в достатку. Де найкраще вести бізнес, де є економічна свобода для всіх. Найпотужніша економіку, найосвітчешених українців. Хочу жити в країні де дотримуватися законів, а не намагатися їх уникнути. Могутню армію, де можливо будуть воювати роботи, а люди тільки керуючи процесом. Де поєднанні такі країни як США, ОАЕ, МОНАКО, СІНГАПУР, ТОКІО. Високорозвинену спільноту в поєднанні зі старовинними будівлями та хмарочосом...

Ну і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо по чеснаку - то:

#1

шоб знання лекше давались, я не про універ і тд. а про знання які сам здобуваєш бо цікаво,

#2 шоб таки вже закінчилось оте "непонятно шо" в нашій країні

#3 коли вже накінець толково реформують освіту в нашій державі, ходиш на пари безтолку, всеодно потім не працюєш по спецвальності

п.с. чи тс мав на увазі матеріальні блага?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про багатих українців. Про Україну, яка займає перше місце у світі по найбільшій середній зарплаті, де 99,9% живуть в достатку. Де найкраще вести бізнес, де є економічна свобода для всіх. Найпотужніша економіку, найосвітчешених українців. Хочу жити в країні де дотримуватися законів, а не намагатися їх уникнути. Могутню армію, де можливо будуть воювати роботи, а люди тільки керуючи процесом. Де поєднанні такі країни як США, ОАЕ, МОНАКО, СІНГАПУР, ТОКІО. Високорозвинену спільноту в поєднанні зі старовинними будівлями та хмарочосом...

Ну і т. д.

то фантастика!

а Токіо, то не країна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотілося з"їздити з дітьми в діснейленд.

вже і діти підросли...

може в майбутньому з внуками вдасться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробити робота який варив би вам каву зранку...

отримати раба, який би варив каву зранку. ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

включаю радіво - а там ВСЮ РОССИЮ ПОТРЯСЛА УЖАСНАЯ ПЕЧАЛЬНАЯ НОВОСТЬ.... ВНЕЗАПНО ВВП СДОХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про багатих українців. Про Україну, яка займає перше місце у світі по найбільшій середній зарплаті, де 99,9% живуть в достатку. Де найкраще вести бізнес, де є економічна свобода для всіх. Найпотужніша економіку, найосвітчешених українців. Хочу жити в країні де дотримуватися законів, а не намагатися їх уникнути. Могутню армію, де можливо будуть воювати роботи, а люди тільки керуючи процесом. Де поєднанні такі країни як США, ОАЕ, МОНАКО, СІНГАПУР, ТОКІО. Високорозвинену спільноту в поєднанні зі старовинними будівлями та хмарочосом...

Ну і т. д.

то фантастика!

а Токіо, то не країна

Погоджуючись, що Токіо місто. Маю на увазі Японію.

Ні, це реальність. Тільки не скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось у всіх такі мрії примітивно матеріальні, як казала одна мудра людина, хочеш світ бачити красивим , зроби його спочатку в собі...

Нічого примітивного в мріях не має. Вони різні. Хтось хоче мільйон, а хтось поїхати в Одесу на відпочинок. Все відповідно соціальному статусу та матеріальному...

Я хочу Україну красивою бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю на скільки моя мрія реальна, бо прогнозів ніхто не береться робити. Але вже не один рік моєю найзаповітнішою мрією є здоров'я для мого синочка, щоб він зміг стати таким, як інші, звичайні дітки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю на скільки моя мрія реальна, бо прогнозів ніхто не береться робити. Але вже не один рік моєю найзаповітнішою мрією є здоров'я для мого синочка, щоб він зміг стати таким, як інші, звичайні дітки

Дай Боже йому здоров'я! Щиро йому цього бажаю.Головне вірити в краще.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно мрії... Пітримаю те, що написав Dream, в темі - Що Борда для вас?

"Щоб рєпа на борді росла не в темах про війну, а в темах про картинки і анекдоти..." (с)

На фоні війни, все інше( крім здоров'я наших діток, і рідних), якесь не значне, вибачте за банальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мрію про дітей.

Я чув, шо там треба шото робить, якісь пестики, тичінкі, коітуси....але є*аться-стидно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мрію про дітей.

Я чув, шо там треба шото робить, якісь пестики, тичінкі, коітуси....але є*аться-стидно!

Толік, не треба завжди підй*увати людей. Людина написала свою мрію. Ситуації різні можуть бути.

А може все правильно "шото роблять", а не виходить нічого. Хвороби бувають і т.д.

Це зовсім не смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробити робота який варив би вам каву зранку...

отримати раба, який би варив каву зранку. ))))

Це удєл рабині :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мрію про дітей.

Я чув, шо там треба шото робить, якісь пестики, тичінкі, коітуси....але є*аться-стидно!

Як легко наплювати людині в душу і корчити при цьому з себе вумного ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мрію про дітей.

Я чув, шо там треба шото робить, якісь пестики, тичінкі, коітуси....але є*аться-стидно!

Як легко наплювати людині в душу і корчити при цьому з себе вумного ...

964a593c43.jpg

Логіки всім, ясного розуму та взаємоповаги. Тоді і війни не буде, і країна буде процвітати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу взяти дитинку з дитбудинку. Вже кілька тижнів не можу забути дівчинку з сайту "Сирітству - ні" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в зв'язку з цією темою згадалась пісенька з мультфільму "Рапунцель".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...