Перейти до змісту

TV online


Rock

Рекомендовані повідомлення

http://fm-tv.in.ua/

Найкраще радіо та телебачення Онлайн » Дивитись, слухати, переглядати онлайн в інтернеті.

Гавно, більша половина телеканалів не показує <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

юзайте IPTV Білайна-те, що треба!

В когось зараз функціонує цей плейлист RegionIpTv1.rar ? Пробуйте через IPTV player або VLC player. В мене ідеально показує з 23:00 до 11:00. :ok2: В інші періоди доби "висить" по-чорному. Можливо хтось знає як зробити можливим перегляд і вдень? Поділіться, будь ласка, інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://fm-tv.in.ua/

Найкраще радіо та телебачення Онлайн » Дивитись, слухати, переглядати онлайн в інтернеті.

Гавно, більша половина телеканалів не показує <_<

Попробуй зараз! :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я користуюсь програмою all-radio там і радіо і телебачання.. кому цікаво тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мені гарно показує Марусю ТРК Украина, єдинне, шо мама дивиться онлайн http://kanalukraina.tv/

І грошей жре у мене не багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ділюся плейлистом з якісними каналами на кшталт: Діскавері, Спорт, Євроспорт, Енімал пленет, Нешенел Джеогрефік, Кінопоказ та інші, багато з них на платформі HD. Тестуємо, відписуємо. Якщо подобається, з вас thank :) Інструкція додана мною. http://upwap.ru/1628911 Пароль на архів 123

П.С. За невідомими причинами попередній архів (що був завантажений на цей сайт) був дійсно битий (так як оригінал відкривався, а коли завантажив і скачав сам для перевірки - вже не відкривався). Вибачаюсь за незручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ділюся плейлистом з якісними каналами на кшталт: Діскавері, Спорт, Євроспорт, Енімал пленет, Нешенел Джеогрефік, Кінопоказ та інші, багато з них на платформі HD. Тестуємо, відписуємо. Якщо подобається, з вас thank :) Інструкція додана мною в архіві.

Архів битий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я щось не так роблю ,але після запуску плейліста та спроби запустити якійсь канал плеєр просто перелічує канали а не запускає трансляцію.

Все . Розібрався сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я щось не так роблю ,але після запуску плейліста та спроби запустити якійсь канал плеєр просто перелічує канали а не запускає трансляцію.

Все . Розібрався сам.

ооо в мене так само, шо саме ти зробив, щоб цього перелiчення не було ?? Wettal пiдключайся у мене така проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я щось не так роблю ,але після запуску плейліста та спроби запустити якійсь канал плеєр просто перелічує канали а не запускає трансляцію.

Все . Розібрався сам.

ооо в мене так само, шо саме ти зробив, щоб цього перелiчення не було ?? Wettal пiдключайся у мене така проблема.

Я лише можу догадуватись... Напевно файл sovok-tv.lua не правильно розмістили. Потрібно зробити як я написав в інструкції. Будьте уважнішими. Тому плеєр і не розуміє плейлист без плагіну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все супер,якби не так пригальмовувало. (з періодом в 30 секунд) Може в настройках якось якість зменшити, щоб було взагалі без тормозів. Канал 100 мегабіт Київстар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wettal

Дякую все настроїв правильно, робить терпер все, але в мене притормажує через декілька секунд так як у Stork, тариф у мене 2 мегабiти адіесель Датагруп, напевно не витягує швидкості, як там якість зменшити є якись шлях ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wettal

Дякую все настроїв правильно, робить терпер все, але в мене притормажує через декілька секунд так як у Stork, тариф у мене 2 мегабiти адіесель Датагруп, напевно не витягує швидкості, як там якість зменшити є якись шлях ??

Замаленька у вас швидкість, це по-перше (мін 5 мб потрібно для нормальної роботи, я вже не говорю про HD канали, де потрібно стабільних 10 мб), а по-друге, тормоза ж не лише від вашого інету, але й тому що велике навантаження на даний сервіс. Багато людей виявляє бажання подивитися платні закодовані канали безкоштовно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не можу зрозуміть, що там треба зробить ,щоб канали не бігали!

Розмістити файл sovok-tv.lua в C:\Program Files\VideoLAN\VLC\lua\playlist

П.С. Будьте уважні, не перший раз повторюю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...