Перейти до змісту

Marilyn Manson - The Pale Emperor


DrWeird

Рекомендовані повідомлення

Мерлін Менсон зіграв епізодчну роль в серіалі Сини Анархії в останньому сезоні. Можна ліцезрєть без гриму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той же КИШ я колись слухав набагато більше ніж MM.

Мої співчуття.

Та ви заїб... самі підняли тему трушності розмальованої мавпи клоуна, тепер якісь претензії кидаєте.

Що робить у цій темі шанувальник Black Metal, Death Metal та Thrash Metal?

А я що десь написав, що мої смаки обмежуються лише цими стилями?

ну раз на те пішло ви ж фанат, ТРУ блек мітола і деза, а з розмальованістю з ними ніхто не зрівняється

Угу, особливо музиканти death metal розмаловані, про thrash metal може щось скажеш?

Можу назвати їх клоунами як зробили це ви, але не буду:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаю багато чого, наприклад, від Led Zeppelin do Watain і від KMFDM до Front Line Assembly.

Ну а як же Rammstein ?

Свого часу шикарний був фільм "Lost highway" із саундреками Rammstein+Marilyn Manson

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а як же Rammstein ?

А що в них в музичному плані особливого? Вони вторяк Die Krupps, Ministry, напрімєр.

Можу назвати їх клоунами як зробили це ви, але не буду

Міталліка, Megadeth, Exodus? Розмальовані клоуни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rammstein популяризували такий стиль як індастріел, вони тру. Звісно є багато груп, але коли кажуть індастріел , вони перша з асоціацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rammstein популяризували такий стиль як індастріел, вони тру. Звісно є багато груп, але коли кажуть індастріел , вони перша з асоціацій.

Бугога, тільки нікому не кажи.

Ти, давай, хоч вікіпєдію почитай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не потрібно читати, давно цікавлюсь темою. Звісно є і інші монстри, але наврядчи більшість згадає тих же Nine Inch Nails наприклад, при слові індастріел. Тай взагалі, тема про Менсона. Можна любити його творчість чи ні, але факт є факт, людина досягнула багато чого, зайняла свою нішу, більше того створила її.

P.S

Можу назвати їх клоунами як зробили це ви, але не буду

Міталліка, Megadeth, Exodus? Розмальовані клоуни?

Ні, круті групи, як для когось Менсон. Вів до того що не буває поганої музики, є нецільова аудиторія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міталліка, Megadeth, Exodus? Розмальовані клоуни?

доречі свого часу помітив, що ті хто слухав металіку - не любить Marilyn Manson, тут сперечатись немає сенсу бо все це лише справа смаку :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...