Перейти до змісту

Продам ігровий новий ноутбук Lenovo Y40-70 59423030


Рекомендовані повідомлення

Ноутбук пригнаний з США повністю новий відкривався лише для лазерної гравіровки клавіатури україньськими символами !

Вото робити немає сенцу ! Якщо дуже кортить то викладу Ціна 15000грн торг при такій ціні я думаю недоречний !мій моб -0987102725 Велике прохання незасмічуйте тему безглуздими коментарями !!!! Непутайте ноутбук з іншими подібними моделями

Характеристикі

  • Процессор: Двухъядерный Intel Core i7-4510U (3.1 ГГц)
  • Объем оперативной памяти: 8 ГБ
  • Тип оперативной памяти: DDR3L-1600
  • Hybrid 500GB 5400 RPM+8GB SSHD
  • Графический адаптер: Дискретный, AMD Radeon R9 M275, 2 ГБ; Intel HD Graphics
  • Сетевые адаптеры: Wi-Fi 802.11 b/g/n; BlueTooth 4.0; Gigabit Ethernet
  • Оптический привод: Без ОД
  • Дополнительные возможности: Веб-камера, микрофон
  • Разъемы и порты ввода-вывода: 2 USB 3.0 / 1 USB 2.0 / HDMI / RJ-45 (LAN) / mic-in / phones / card-reader
  • Операционная система: Microsoft Windows 8.1 64-bit
  • Батарея: Литий-ионная, 4-ячеечная, 34 Втч
  • Габариты (Ш х Г х В): 348 x 248.9 x 22.9 мм
  • Вес: 2.2 кг
  • Комплект поставки: Ноутбук Lenovo IdeaPad Y40 (Y40-70), батарея, блок питания, документация

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике прохання незасмічуйте тему безглуздими коментарями !!!!

Вибачайте, але при всій повазі, як не коментувати, коли тебе хочуть розвести?:) Ціна цього "агрегату" стартова 679$, а топова 829$ і це рік тому. Ну і ваша ціна 15000 і навіть по сьогоднішньому курсу і без торгу - ну це смішно!!!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвести ! Як появится на розетці через декілька місяців за 19.500 неменше щови тоді заспівєте !!! І Ви проце прикрасно знаєте що він туд буде коштувати біля 1000 зелних мій коштує 729 в ! Але саме головне це написати якусь єрунду нерозбираючись в цьому !! І вести в оману форумчан !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написати якусь єрунду

Вибачайте! Не хотів вас образити, а лише привів дані по ціні на цю модель на момент її появи у продажі! Вдалого вам продажу і без образ ок?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щераз перед тим як писати то почитайте нащо операєтесь !!! Ви вказуєте іншу модель!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя коштує на шоп леново 729 баксів !!! Саме головне це написати дурницю і думати що правий!!!І взагалі якого милого ці безглузді коментарі ви пишите ?? Видно ропуха дуже чавить!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче, продавай хоч за мільйон, але повчи трохи українську, бридко читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

730$ на сайті, Ваша ціна 15,000 грн.

незалежно від курсу НБУ чи валютчиків, ваша пропозиція дорожча, + відсутність гарантії, Ваша агресивнясть на питання і т.д.

Я думаю цього достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам ого відам за 730 доларів так вас влаштує ? В нас він буде коштувати неменше ніж 19000грн !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто буде купувати ноут за 15 тис. грн. і без гарантії?

Вибачте за свої п'ять пальців)))

UPD: Помоніторив ціни на розетці - ваша ціна досить конкурентна, в розетці аналогічні стартують від 20 тис. грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той хто хоче зекономити 5000грн аце вибачте ще покі гроші !

Той хто хоче зекономити 5000грн аце вибачте ще покі немалі кошти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той хто хоче зекономити 5000грн аце вибачте ще покі гроші !

Той хто хоче зекономити 5000грн аце вибачте ще покі немалі кошти!

Зекономити 5000грн. чи втратити 15000грн. - так правильніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаво майже всі попередні флудери нетещо незбираються його купувати !!!А навіть боятся припустити що вних зявится коли небудь в житі така можливість Людина яка хоч трохі себе поважає ніколи небуде займатись такими дурницями Навіть якби була офіційна гарантія людьсяка жаба висирівно душить і булиб щеякісь чергові нісенітниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто збирається його купувати у "agroдяді", який не може толком обгрунтувати свою ціну? Штуку баксів відвалити за ноут, в якого немає гарантії, ні дякую пане. Ось його ціна : Тиць!

P.S На рахунок грамотності української мови, і справді читати бридко... Займітся собою. Вищезгадано було про флудерів, а де ви побачили флуд?

3.9. Заборонені коментарі, які не мають відношення до теми посту (оффтопік), повторення одних і тих самих питань або повідомлень (флуд), надмірне цитування (оверквотінг) та безграмотність(навмисна або ні).

Хочу звернути увагу на останні слова речення, це вас теж стосується.

нетещо

незбираються

вних

булиб

щеякісь

Ось, щоб вам довго не шукати, раджу почитати декілька розумних речей:

1)Тільки разом не пишеться тоді, коли слово без не не вживається (невдаха, неук, нехотя).

2) Завжди окремо не пишеться з числівниками, займенниками і прийменниками (не два, не наш, не з руки).

3) З іменниками не пишеться разом і окремо. Це залежить від змісту речення. Якщо іменник з не можна замінити словом-синонімом, то пишемо разом (неволя — рабство, недовіра — підозра). Якщо ж у реченні є чітко виражене заперечення або протиставлення понять, то не пишемо окремо (Не доля вирішує, а людина творить свою долю).

4) З прикметниками й прислівникамине здебільшого пишеться разом (невибагливий — скромний, нерішуче — вагаючись). Окремо не пишеться тоді, коли в реченні щось заперечується (Надворі не холодно) або відбувається протиставлення явищ, процесів тощо (Надворі не холодно, а лише трохи прохолодно).

Не з дієсловами пишеться завжди окремо.

Але разом не з дієсловами пишеться в таких випадках:

  • Якщо без не дієслово не вживається:нехтувати, незчутися;
  • Якщо дієслово має префікс недо-:недочувати, недобачати.

Запам’ятайте! Треба розрізняти присудкове слово немає (нема), яке завжди пишеться з не разом, та дієслово третьої особи однини теперішнього часу: він, вона, воно не має, яке з не пишемо окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nazarqa, Волошин Святослав не школяр, йому у цьому році - тридцятник :)

Більше 12 я б йому не дав, по характеру його написання:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як тицять то прочитайте прощо хоть тицяєте !! ЦЕ НЕТА МОДЕЛЬ !!!!! Вчити будете своїх дітейі та друзів !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як тицять то прочитайте прощо хоть тицяєте !! ЦЕ НЕТА МОДЕЛЬ !!!!! Вчити будете своїх дітейі та друзів !

Ем, ми на ТИ ще не переходили, попрошу. Так, дійсно, моделлю помилився, ось правильне посилання : Тиць там нижче є ваша модель за

$729.00, базова гарантія 1 рік.

729 баксів ~ хай по крупному 12к гривень, ще й з гарантією, але НІЯК не 15к, НІЯК! 3 куска на рівному місці, це жостко. І не треба писати скільки він у нас буде коштувати через пару місяців, тому що мова йдется саме про вашу ціну та модель, не треба ускладнювати.

І надалі буду повторяти, запам'ятайте ви вже ж в кінці кінців хоча б основи граматики української мови!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, чому накинулись на автора теми?? нормальна ціна 15 000гр. на розетці зараз навіть за 17 500, не купиш такого... для прикладу... http://rozetka.com.ua/lenovo_y510p_59_407207/p387004/

Хороша ціна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуючи сландо ще купують!! ПРОДАНО ЗАКРИВАЙТЕ ТЕМУ ВСІМ КОМЕНТАТОРАМ ОКРЕМЕ ВЕЛИКЕ СПИСИБІ ЗА ДОПОМОГУ В ПРОДАЖІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...