Перейти до змісту

чи можна знайти телефон


Рекомендовані повідомлення

В сестри кілька днів тому вкрали телефон. Вчора ввечері я ще писав їй в WhatsApp, тобто хтось ще користувався її карткою. Чи можна якось відслідкувати місцезнаходження апарату по сімці чи по тому ж WhatsApp, і куди звертатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міліція - заява, документи про купівлю, білий список, імей і т.д. І МОЖЕ, воеи його знайдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше ніяких варіантів вирахувати геолокацію? вкрали у Києві, заяву для формальності сестр напише, але я напевно швидше в лотерею виграю ніж його там знайдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо WhatsApp - то здогадуюся що це смартфон

якщо андроід, то можливо там були включені служби геолокації?

http://www.android.com/devicemanager

спробуйте сюди зайти з логіном і паролем гуглоакаунта, який прописаний в телефоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо WhatsApp - то здогадуюся що це смартфон

якщо андроід, то можливо там були включені служби геолокації?

http://www.android.com/devicemanager

спробуйте сюди зайти з логіном і паролем гуглоакаунта, який прописаний в телефоні

тут мій телефон з наявним і ввімкненим інтернетом не знаходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб ця функція працювала вона попередньо має бути включена на самому пристрої

конкретно моє

post-2135-0-96154400-1421321603_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данные о местоположении вашего устройства отправляются в Google. Иногда они могут быть неточными.

Если вы считаете, что ваше устройство украли, обратитесь в правоохранительные органы. Не пытайтесь вернуть его самостоятельно

:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон можна відслідкувати. Навіть з іншою сімкою, без сімки, вимкнений, перепрошитий. Стверджую це, тому що свій знайшла і повернула через півроку з сімкою іншого оператора. Але, нажаль, органи не хочуть цим займатись і не займаються. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон можна відслідкувати. Навіть з іншою сімкою, без сімки, вимкнений, перепрошитий.

Поділіться як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...