Перейти до змісту

Як викинути одну звукову дорожку з відео?


Plum

Рекомендовані повідомлення

Є ситуація:

1. Комп'ютер HTPC з Windows Media Center

2. Фільм з кількома звуковими доріжками

- російська

- англійська

- українська

Windows Media Center, нажаль, не дає можливості вибирати потрібну доріжку, а завжди включає першу. Тобто в описаній вище ситуації подивитись фільм можна тільки з російською звуковою доріжкою. А хочеться українську.

Яким софтом простіше всього викинути з відеофайла одну або кілька "лишніх" звукових доріжок, або переставити їх місцями, зробивши українську приорітетною? Зробити це потрібно без зміни чи пережимання відеоряду і без зміни кодеків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VirtualDubMod 1.5 делал такие вещи. Можно либо просто поставить какая дорожка приоритетней, либо удалить остальные вообще, что делает файл меньше.

Streams>Stream list выделяеш ненужную дорожку Disable . Потом Video>Direct stream copy, чтобы видео не пережималось. И Save as... под новым именем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в этот Windows Media Center нельзя "встроить" стрим_свичер и переключать дорожки по желанию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для Media Player такі штуки дійсно є. А от для Media Center або немає, або я не знайшов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для Classic воно і не треба -- він сам вміє переключати дорожки

а я проблему вирішив за допомогою VirtualDubMod 1.5, за що Тяпчику ще раз дуже дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не скористаєшся якимось портабльним плеєром, що підтримує багато звукових доріжок? Наприклад Media Player Classic чи kmp.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене комп повністю управляється пультом ДУ під оболонкою Windows Media Center. Замість монітора -- 40" телевізор, дивлюсь на нього з відстані приблизно 4 метри. Стандартний віндовий інтерфейс я на ньому бачу вкрай рідко :D

Це комп, який використовується замість побутового dvd-плеєра. Клавіатура і мишка для нього -- речі опціональні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iMEDIAN дуже глючний і на більшість функцій пише, що функція на стадії розробки.

Media Portal поки не крутив, нічого про нього сказати не можу. Як буде час -- спробую.

До того ж крім мене медіа-центром користуються мої діти, а тому для мене дуже важливо щоб був україномовний інтерфейс (у Windows Media Center він є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене комп керуєтсья пультом через myHTPC - і підтримує зовнішні плеєри, в т.ч. Media Player Classic. Головне потрахатися, і настроїти все.

Вдогонку: суть myHTPS в тому, що вона - це просто така надстройка, яка може "об'єднати" всі програми, якими ти звик користуватися - Media Player Classic, WinAmp, FLY200TV, ACDSee та інші. І якщо є прога типу irLINK - то заставити це все працювати через пульт досить неважко практично з усіма прогами. Трохи треба буде вникнути в суть, використати нестандартні методи - але все запрацює. Я свою систему настроїв так, що при перегляді ДВД-відео в мене мало того, що я можу дивитися з компакт-диску, а й навіть зробив опцію "Переписати на комп і проглянути" - що деколи буває більш зручно.

Коортше, якось покажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...