Перейти до змісту

Куплю болтик


Tatarin

Рекомендовані повідомлення

Такий як знизу біля правої ноги на фото. Ширина 9,8 мм приблизно . Мож в когось валяється .

http://www.amurbike..../img_2_1114.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там певно під шестигранник, отвір наскрізний, ще й люмінієвий? Привозь старий, буде тобі новий, але попереджаю одразу дешево не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюююю...

Так це ж майже звичайний М10 тільки певно клас міцності 8.8 чи вище. Можна запиляти під шляпкою різьбу і підкласти відповідну шайбу з прокладкою, попередньо змазавши це все силіконовим герметиком. Я думав що це рокшоківський з отвором для регулюванням ребаунду, то він дійсно там специфічний.

Не морочся! Їздтити 100років буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба міняти сальникі , може і бушингі , якшо низ так потертий( але на вигляд вони нормальні, а може їх вже і міняли після того як потерлись ноги ) тільки верхній правий якийсь підозрілий . І не знаю шо з тою шпилькою робити, що прокручується , фактично болт я не закручу нормально( і не відкручу потім ) . Може коли вилку накачати , тоді повітря підіжме пружину а вона затисне штуцер і він не буде прокручуватись . Одне радує що повітря вона не спускає . Штани зроблять, ціна питання 50грн + почекати . Я думаю все буде добре , вилка мені обійдеться зі всіма ремонтними процедурами десь до 1200грн.+ -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1200грн.+ -

Йопт, це з підсиділкою?

Але до кінця розібрав? З ніг все подіставав? Все ціле?

Може зноси до когось, хай просто глянуть, чи все ціле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...