Перейти до змісту

Sniper Elite


Morock

  

15 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Можу викласти топік

Архів гри, не вимагає дисків

Американський снайпер у Берліні часів взяття Рейстагу

При стрільбі враховуються швидкість польоту та параболічність траекторії кулі, вітер, тримтять руки після пробіжки, приходиться затримувати дихання і т.д.

Деталізований прорахунок ушкоджень. Іноді стає вигідніше поранити ворожого солдата, щоб його бойовий товариш спробував винести його з під обстрілу і покласти обох :)

Разработчик: Rebellion Software

Издатель: Namco Hometek

Статус: в официальной продаже с 30 сентября 2005 года

ISO статус: релиз состоялся 8 октября 2005 года

Жанры: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person / Stealth

Multiplayer: (8) LAN, Internet

Eagle Watch (кодовое имя героя) далек от образа спецназовца, увешанного арсеналом с ног до головы. Три вида оружия, связка всевозможных гранат, взрывчатка, иногда - РПГ, да еще медпакет, бинты и камешки для отвлекания часовых (почти Commandos от первого лица) - вот и вся амуниция. Главный наш козырь - скрытность. Враги дремлют редко, и на высокой сложности ухитряются заметить нарушителя спокойствия при 50% уровне незаметности, а пары очередей из ППШ ему хватает за глаза. Приходится ползать, часто оглядываться, прятаться за ограждениями и прислушиваться к шагам. Игра изобилует вариантами прохождения миссий. На маленьких картах обязательно есть выбор - по какой улице, каким путем двинуться к цели. Методы - на любой вкус. Желаете "стелс"? Пожалуйста. Пистолет с глушителем - основной инструмент, трупы аккуратно складываются в подворотнях, минимум шума. Rambo-style? Тоже не проблема, вооружение позволяет. Наконец, можно четко следовать инструкциям, занимать указанные снайперские позиции и выполнять дополнительные задания, дабы набрать побольше очков (таблица рекордов не только локальная, но и онлайновая).

Лінк на повну рецензію

post-17-1143796163.jpgpost-17-1143796188.jpgpost-17-1143796203.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба-треба!

Іграшка прикольна, правда з погляду на скріншоти шкода шо вона не русифікована

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з рев'ю від AG.RU - грі дали 65%

"...Режим совместного прохождения, увы, украшает лишь консольные версии. Доставшийся же нам мультиплеер донельзя примитивен - немалая часть игроков на интернет-серверах рассаживается по укромным местечкам и с упоением "щелкает" прибывающих новичков или рискнувших выбежать на открытое пространство смельчаков. Рай для кемперов."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важить 2.2 Гб в архіві і 2.7 розархівована

b0rg

з мультиплеєм там дійсьно примітив

але не мультиплеєм єдиним... пройти сценарій на одній з 2 останніх складностей нахрапом не получиться

а рейтинг - діло суб*єктивне, можливо грає роль складність у стрільбі? :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залито в incoming

...

Всерівно не можу стягнути, може його переложили? Якщо так то куди? Чи в мене лижі не того розміру? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2max

там гра за американського снайпера у Берліні. Стріляти ніби слід німців, але так як герой переодягнений у німецьку форму - радянські війська реагують на нього адекватно, тому приходиться їх відстрілювати, щоб не вони тебе ;)

2IncvizitoR

з лижами видно не в одного тебе проблеми

інкамінг пустий :/

2noven

тільки цим і займаємось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кого не працює - чекайте поки перекладуть в інше місце

на щастя чекати довелось не довго, вже тягну звідси:

http://game.lutsk.ua/games/SniperElite/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З самого початку в мене були підозри шо копіювання папки з ігрою набагато непередбачуваніше за привичну інсталяцію.

Розпакував я вчора того сніпера а воно каже:"точка входу в процедуру не знайдена в бібліотеці кернел32.длл !!!"

Вон оказується як в наш час почав називатись "Гейм овер!"

Віндовс в мене - 2000, якщо то шось значить.

Короче - АЛЯРМ!! Хелп мі хто може!

Хтось вже цей архів юзав? Невже лише в мене така трабла?

Пасіте люди добрі, а тож вся моя гра зведеться до пошуку тої омерзенної точки входу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2IncvizitoR

до мене гра потрапила через F5 і ні разу не вилітала

хоча і там де вона ставилась, і у мене стоїть ХР

нові дрова до відео та дірект 9с як правило спасають у таких "точках входу" :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2IncvizitoR

до мене гра потрапила через F5 і ні разу не вилітала

хоча і там де вона ставилась, і у мене стоїть ХР

от я так і подумав що якщо нівкого такої проблеми не було - значиця вінда не та

нові дрова до відео та дірект 9с як правило спасають у таких "точках входу" ;)

я вже не то шо дірект 9 перевіряв а й шукав інішки (яких доречі там нема) з надією яких небудь правок, інстал.лог перечитав вдоль і поперек може якийсь ключик в реєстрі треба створити шоб намалювати тій гадині точку входу, та по логу тоже не знайшов ніяких підказок...

а вот про дрова навіть не подумав... благодарствую за напутствіє... дровішки в мене стоять старюсінькі... сьогодні ввечері ще попробую.. бо дуже хоца запустити цей гейм

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...