Перейти до змісту

Чи міняти P4 2.4 на Сел 1.7?


Рекомендовані повідомлення

дякую.Напевно буду брати Р5К-Е, а от з процом ше не рішився

а вот Abit самые надежные матери, для твоего 4500 отлично будет IP35, а Asus это разрекламированая лажа, которая ламается налево и направо, притом не только матери (естественно все это ихмо, правда заработаное практикой)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останні мінімум штук 7 материнських плат особисто в мене були ASUS. З того що пам'ятаю -- P5K Premium (зараз в робочій машині), A8V Deluxe, P5W DH Deluxe. На роботі теж стоїть якась мамка Asus, моделі не пригадаю. Ні одна з вищезазначених мамок (і з тих якими користувався але не згадав моделі) мене не підвела, незважаючи на те, що працюють і працювали вони далеко не в штатних режимах, фактично на грані своїх можливостей, деякі навіть з напів-саморобним водяним охолодженням чіпсета. До того ж певний період свого життя (не так давно) я пропрацював в сфері тогрівлі і сервісу комп'ютерів і комплектуючих, і з масовими виходами з ладу материнських плат Asus ніколи не стикався, незважаючи на те, що продавали ми їх відсотів 75 від загальної кількості проданих материнських плат.

Далі, що стосується "притом не только матери" варто також уточнити що мається на увазі.

Наприклад ноутбуки Asus -- одні з найкращих, в тому числі і по співвідношенню "ціна-якість". В свій час в деяких моделях були проблеми з батареями, але через це пройшло дуже багато виробників ноутбуків і іншої портативної техніки. Монітори Asus також досить якісні, наприклад тому ж Samsung'у практично нічим не поступаються, хіба що шириною і глибиною модельного ряду. Відеокарти на чіпах nVidia ASUS сам не робить, поскільки nVidia виготовляє всі відеокарти сама на двох фабриках (одна Foxconn, іншу не пам'ятаю) і розсилає замовникам вже готові карточки, даючи "виробникам" можливість лише вибрати тип системи охолодження і комплектацію. Ну і стікери кожен свої клеїть. Так що говорити що "GeForce виробництва Asus гірші ніж GeForce виробництва Gigabyte" абсолютно безпідставно. В обох комп'ютерах в мене вдома стоять оптичні приводи виробництва ASUS, задовільняють на 100% -- швидкі, тихі, досить якісно пишуть переважну кількість дисків. До того ж глибина корпуса в них менша ніж у більшості конкурентів.

Комунікатори Asus почав випускати не так давно, а вже встиг завоювати не абияку популярність в ентузіастів шикарними по якості, зручності і надійності моделями P525 (в мене був такий), P535 і сама нова, до якої я зараз активно приглядаюсь, P750

Так що перш ніж писати "Asus это разрекламированая лажа, которая ламается налево и направо" варто подумати. А взагалі -- вічних речей не буває. Автомобілі Mercedes і BMW також інколи ломаються, але при цьому вони залишаються культовими автомобілями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ASUS є ASUS .. нема що казати.

А ІМХО саме вдале поєднання це із Інтелом (чіпсет) .ВІА - гуано, ну

якщо під АМД - то ЕнФорс .

(DVDRW SATA, VideoCard - 8600 GTS, Motherboard - P5K) пристрої що в мене від Асуса..

Ще думав про корпус - але нема зараз нічого вартого у виборі... тому Чіфтек..

Топікстаретру.

Якщо опреділився із вибором - то озвуч ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так гладко, як хотілося б...

Як необідно казати но, останім часом часто почали дешеві мамкі Asus'а по гарантії йти...

На рахунок іншого сегменту пристроїв нічого поганого сказать не можу.

ЗИ. в самого корпус Vento 3600 , мамка P5K , відео HD3870 від Asus'a нарікань поки ніяких не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо повезе то може візьму Р5К і Е4500

взяв конфігурацію для знайомого на такій же основі,

у мами Р5К немає PS/2 порта для миши, тільки для клави є

Мессі май на увазі :(

на рахунок перехідника PS/2-USB не впевнений що допоможе

тут http://www.izcity.com/faq/hard/question1484.html

і тут http://talks.mark-itt.ru/forummessage/37/205972.html

кажуть що може не допомогти, краще відразу взяти USB мишу.

питання до знатоків (корисно знати і для Мессі і всім хто надумає брати Р5К):

на скільки я знаю Р5К - CrossFire Ready,

1. відео від GeForce на ній запрацює?

2. по технології SLI тут уже нічо непобудувати, тільки на CrossFire?

3. збирав комплектуючі до купи сам (люблю ето дєло :) ), при загрузці біос видає CPU FAN error,Press F1 to Resume

але сам FAN крутиться ;) і після F1 усе йде нормально

дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю лише одне питання...

Яку порадите взяти память (2х1гб) десь до 70 у.е. і Б.Ж до 80 у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. GeForce відеокарти на Р5К роблять, сам в дома перевіряв ;) на 7300GT, 8500GT, 8600GTS, 8800GTS. Кстаті відеокарти Аті тоже на ній роблять. Crossfire поки ще не тестив , но на слідуючій неділі буде змога потестити дві Radeon 3870 512Mb DDR4.

2. Чіпсет Р35 тикі CrossFire тримає. В випадку Р5К CrossFire буде х16 і Х4 , SLI офіційно підтримують тикі чіпсети Нвідії.

3. Може кулєр від проца не в туда куди нада всунув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Може кулєр від проца не в туда куди нада всунув?

на мамці, як я бачив, є 2 місця для CPU Fan-ів, я кулера підключив в CPU Fan 1

(і ще є місце для внутрішнього вентилятора, воно уже ним і зайняте :) )

в біосі це можна відключити, але ж якшо усе підключене і працює то, по ідеї, еррорів неповинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Чіпсет Р35 тикі CrossFire тримає. В випадку Р5К CrossFire буде х16 і Х4 , SLI офіційно підтримують тикі чіпсети Нвідії.
офіційно так, тому що nVidia не хоче давати ліцензію на SLI стороннім виробникам чіпсетів. Але існують неофіційні драйвери, які дозволяють будувати SLI-конфігурації на чіпсетах Intel. Я не впевнений нарахунок P35, а для 965 і 975 чіпсетів це реально.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда є ще контора яка з могла на офіційному рівні поєднати SLI i CrossFire на одній мамці тикі з 680 чіпом від нВідії

НР випускає такий укомплектований компютер HP Blackbird 002

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю лише одне питання...

Яку порадите взяти память (2х1гб) десь до 70 у.е. і Б.Ж до 80 у.е.

Пам'ять бери як мінімум 2х1гб на частоті 800МГц

На блоці живлення не економ (хоча за 80 уей вийде достатньо пристойний БЖ)

y Mix_forever запитай на рахунок цих моделей (ціни і т д) :

 	  Блок питания ATX CHIEFTEC 500W

тут детальніше

  Блок питания ATX High Power HP500-A12S V2.2

тут тех. дані

Пам'ять

 DDR II 1024MB PC2-6400 Samsung (800MHz)

- класна память (майже єдине у самсунга що заслуговує на повагу ІМХО)

 DDR II 1024MB PC2-6400 GoodRAM (800MHz)

- в своїй машині маю. Нарікань - жодних!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блок питания ATX High Power HP500-A12S V2.2 - сае такий блок живлення встоїть в мене в домашній машинці, дуже якісна річ за свої гроші, працює відмінно, збоїв не було, напруги навіть при розгоні не скачуть, підтриска всіх сучасних стандартів, куча роз'ємів, тишина роботи просто вражає, кулер в штатному режимі працює на 700 об\хв, при навантаженні десь 1200 максимум і то його майже не чути, а отой індикатор споживаної потужності в моєму стильному корпусі з неонами, дивиться просто супер :)

DDR II 1024MB PC2-6400 Samsung (800MHz) - також в домашній машинці стоїть даний сабж, 2 планки в дуалі на 800 мегагерц, розганяти пока не пробував, але то ще вечір, скоро буду гнати, на память нарікань тоже нема, поки що працює відмінно.

Від себе рекомендую також 2 залізячки :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив P5K-E, E4300(пізніше якись 4х ядерник думаю брати), 1GB KINGSTON 800mh Zalman 460вт. Всім дякую за допомогу.Тему можне закривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...